dr n. med. Marzena Ziółkowska-Kochan

Neurolog

Leczę się u pani Doktor od 2007 roku . Mogę powiedzieć,że dzięki leczeniu pani Doktor żyję. Wszystkie elementy na piątkę z plusem.Pani Doktor jest też tylko człowiekiem.

Leczę się u pani Doktor od 2007 roku .
Mogę powiedzieć,że dzięki leczeniu pani
Doktor żyję. Wszystkie elementy na piątkę
z plusem.Pani Doktor jest też tylko człowiekiem.

Bardzo dobra lekarka. Nie zgadzam sie z negatywnymi opiniami. Lezalam w szpitalu MSWiA gdzie bylam bardzo dobrze, uprzejmie i fachowo potraktowana. Pozniej byłam na wizycie prywatne i tak samo jak w szpitalu pozytywna Pani doktor. Zbadała mnie dokladnie, przejrzala wszystkie dokumenty. A tak na marginesie co do wystawiania skierowan.... Skierowania wystawione przez lekarza na wizycie prywatnej nie sa dobrym rozwiazaniem bo wtedy sa badania płatne. A jezeli nie lezalo sie w szpitalu ani nie leczy sie ktos w poradni publicznej czyli tam gdzie jest refundacja z NFZ to nie ma ...

A tak na marginesie co do wystawiania skierowan.... Skierowania wystawione przez lekarza na wizycie prywatnej nie sa dobrym rozwiazaniem bo wtedy sa badania płatne. A jezeli nie lezalo sie w szpitalu ani nie leczy sie ktos w poradni publicznej czyli tam gdzie jest refundacja z NFZ to nie ma szansy na bezpłatne wykonanie badania. Skierowania muszą być wydane w taki wlasnie sposób.

Pani Doktor rzeczywiście wnika wgłąb problemu, szuka przyczyny aż "do bólu". Mogłaby troszkę spokojniej przeprwadzać wywiad ;) ale to dosłownie mała rysa na szkle. 100% profeska i orientacja w problemie, diagnostyce i leczeniu.

100% profeska i orientacja w problemie, diagnostyce i leczeniu.

Wspaniały fachowiec.Pani Doktor merytoryczna i rzeczowa.Bardzo przyjazna dla pacjentów.Jestem bardzo wdzięczny za leczenie i pomoc mojej żonie.Polecam wszystkim ,którzy szukają b.dobrego neurologa.

Do powyższych ocen nalezy dodać, że Pani Doktor jest osobą bardzo przyjazną i życzliwą, pełną pogody a przy tym energiczną i zorganizowaną. Piszę to jako "rodzina pacjenta", a rodzinie kotoś taki także jest bardzo potrzebny. Takiej opieki należałoby życzyć każdemu pacjentowi

Bardzo dobra i kompetentna, swoim zaangażowaniem i skuteczna troską baaardzo pomogła mojej zonie a wiec i nam-rodzinie

Pani doktor jest bardzo rozkojarzona. Wie bardzo dużo ale mogłaby postarać się spokojnie zająć chorobą swoich pacjentów. Nie wzbudza zaufania pomimo dużego zaangażowania

Byłam pierwszy raz i nie jestem zadowolona.Powiedziała jakie badania mam zrobić i z wynikami przyjść do kontroli.W wyniki, które miałam ze sobą nie spojrzała .Skierowań na badania żadnych nie dała.Poszłam do swojego lekarza rodzinnego po skierowania do endokrynologa i do kardiologa, bo miałam zrobić badanie Holtera ,ale lekarz rodzinny powiedział,że takie skierowanie powinien mi wystawić neurolog.Na wizytę czekałm 4 miesiące byłam ostatnią jej pacjentką i zostałam szybko spławiona .Po tym jak się dowiedziałm,że żadnych badań nie będę mogła wykonać czułam się oszukana ,zrezygnowana .Stwierdziłam,że nie warto się leczyć ,a byłam podejrzana o stwardnienie rozsiane.Oprócz tego receptę,którą mi wypisała była nie czytelna i musiałam jechać by odczytać z kartoteki, by wykupić w aptece prawidłowy lek.

Dla mnie była uprzejma cierpliwa i jako jedyna chyba ze wszystkich lekarzy u których już byłam zajęła się sprawą poważnie.

Lekarz godny polecenia. W szpitalu prxyjazna i oddana pacjentom.

Lekarz godny polecenia. W szpitalu prxyjazna i oddana pacjentom.