lek. wet. Marzena Zmarlak

Weterynarz

U Pani Marzeny byłam z psem i kotami. Każde z nich traktowała indywidualnie. Zadawała bardzo dużo pytań dot. żywienia, zachowania, zmian w zachowaniu, wypróżniania. Przeprowadza niesamowity wywiad lekarski za co ją bardzo cenię. Niektóre z pytań były dziwne ale dzięki nim udawało się sprecyzować problem, zrobić odpowiednie badania i wyleczyć moje zwierzęta. P Marzena zawsze oglądała całego mojego kota/psa- od łap po czubek ogona. Po takich wizytach byłam spokojna, że zwierzę jest dokładnie przebadane i że nic jej nie umknęło. Uważam, że jest to lekarz z powołania, któremu CHCE się leczyć zwierzęta!

pani doktor leczyła mojego psiaka, kiedy pracowała w innym gabinecie. po jej odejściu- gabinet opustoszał, co świadczy o jej kompetencjach. Cieszę się, że p. doktor otworzyła własny gabinet. Wraz z Nobim będziemy korzystali z jej usług.