dr n. med. Marzenna Wesołowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

3,9

Byłam u Pani Dpktor z moją 5 miesięczną córeczką ponieważ po wizycie w Woj. Ośrodku Rehabilitacji dla Dzieci dostaliśmy skierowanie do neurologa. Pani Doktor przesympatyczna i bardzo miła. O wszystko dokładnie wypytała. Podejście do dziecka rewelacyjne. No i najważniejsze to to, iż stwierdziła, że nie widzi podstaw do leczenia, bo dziecko jest całkowicie zdrowe.

Piszę jako pacjentka - leczyłam się u pani doktor w tym roku. Nie polecam. Nieprzyjemna... Nie mam pojęcia jak to ująć. Owszem, jest bardzo kompetentna, wypytana o jakiekolwiek objawy jeszcze nigdy nie byłam aż tak szczegółowo, jak wtedy, codziennie starała się mnie badać. Ale jednak... Nie wystarczy sama kompetencja, aby być dobrym lekarzem. Pani doktor niesamowicie denerwowała mnie swoim podejściem do mnie i do innych pacjentów (jak człowiek leży prawie 2 tyg. to zdąży naobgadywać lekarzy ;P). Niekomunikatywna, brak jakiejkolwiek chęci nawiązania kontaktu z kimś, kto tego kontaktu potrzebuje, aby zaufać jej i jej metodom leczenia. Owszem, to właściwie dzięki niej teraz mam leczenie wprowadzone (to ona skierowała mnie do CZD) ale jednak. Podczas niemalże 2 tygodniowego pobytu w oddziale na jej widok ucieszyłam się tylko raz - kiedy przyszła mi powiedzieć, że mogę dzwonić po rodziców, żeby przyjechali, bo już do domu... Podsumowując: kompetentna, ale totalnie nie wzbudza zaufania. Ja to ja, mam naście lat, ale dzieciaki kilkuletnie? One takie rzeczy wyczuwają.

pani doktor nie mogę zarzucić, iż jest nie miła, zwykle wizyta przebiega spokojnie bez animozji z którejkolwiek strony, aczkolwiek zdarzyło mi się z raz mieć uczucie, iż pani doktor jest nieco poirytowana, przynajmniej ja tak to odebrałam, jak było rzeczywiście wie tylko ona, więc sądzę, że może o tym piszą moi niezadowoleni przedmówcy, za panią doktor przemawia szacunek jaki mają do niej koledzy po fachu, którzy ją polecają oraz to, że polecają ją też sobie rodzice, jej nazwisko jest raczej znane przynajmniej tu w okolicach, dlatego i ja bym ją polecała, gdybym miała bazować tylko na własnych odczuciach i historii leczenia to bym się na razie wstrzymała z oceną, nie uzyskałam jak do tej pory nic co pozwoliło by mi postawić inną ocenę niż neutralną (ani dobrze ani źle) i pewnie dopiero, gdy wyjaśni się nasz problem będę mogła powiedzieć jaki był w tym udział tego lekarza, sporo ludzi jednak jest zadowolonych, więc myślę, że warto do niej skierować swoje kroki

Bardzo żadko można spotkać tak kompetentnego lekarza. Byłem z dzieckiem u Pani doktor i sposób jak się nim zajęła był naprawdę wspaniały. Ja tez czuję się bardzo dobrze poinformowany co jest z moim dzieckiem i co teraz ma dalej robić. Tak fachową dignozę żadko się spotyka, no sposób podejścia- bardzo dobry tak trzymać. Polecam , bardzo...

Polecam , bardzo...

Rzadko trafiam na lekarzy tak podchodzących do swojego zawodu. Nigdy nie zdarzyło się, by mnie przebadała "na szybkiego", zawsze BARDZO dokładnie wypytuje o objawy, bada na wszelki możliwy sposób, nie żałuje czasu, tłumaczy choroby i dobrze dobiera leczenie. Bywa nieco oschła, ale jeśli ma się tylu pacjentów to nie ma się co dziwić. Zdecydowanie polecam

Odwiedziłam panią doktor jakiś czas temu z moją prawie 2-miesięczną córeczką. Dotarliśmy na miejsce pół godziny przed czasem, w ten dzień był wyjątkowy upał, a pani doktor przeprosiła innych pacjentów i przyjęła nas wcześniej.W czasie wizyty była bardzo uprzejma, kompetentna i delikatna wobec mojego dziecka. Polecam!

Pani doktor to wspaniała osoba, kompetentna, uprzejma, przy każdej wizycie dokładne badanie. Doskonały kontakt z dzieckiem i rodzicami. Najlepsza z lekarzy jakich spotkałam na swojej drodze.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Zbadala dziecko, przeprowadzola szczegolowy wywiad zarowno ze mna jak i z dzieckiem. Stawiajac diagnoze, dokladnie poinformowala mnie na czym polega problem, co mam robic jesli dolegliwosci sie nasila. Cierpliwie odpowiadal na moje pytania. Jednym slowem jestem jej wdzieczna za tak profezjonalne podejscie.

Leczyłem się u Pani doktor przez cztery lata i przez ten czas była zawsze uprzejma, miała zawsze czas dla pacjenta, nigdy nie odmówiła pomocy, jest miła, uprzejma, cierpliwa w stosunku do rodzica jak i pacjenta. Polecam wszystkim.

bardzo dobry neurolog, kompetentna osoba

bardzo dobry neurolog, kompetentna osoba

Wciąż poszukujesz "Neurolog dziecięcy Bydgoszcz"?

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz
NZOZ Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "ELDENT"
ulica Glinki 81
85-861 Bydgoszcz