Marżolena Uniejewska

Dietetyk

3,7
3,5
3,9

Ta kobieta jest aniołem :* Dzięki Pani Marżolince w koncu jestem szczęśliwa!! Jest Pani niesamowita najlepsza z najlepszych!! A muszę przyznać że próbowałam już wszystkiego: ćwiczeń , ksiazek , diet z Internetu itd juz myslalam że nie ma dla mnie nadzieji a jednak decyzja o współpracy z Panią była najlepsza w Moim życiu !! :) Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję :* :* Alicja

Ta kobieta jest aniołem :*

Jeszcze raz serdecznie za wszystko dziękuję :* :*
Alicja

Pani Marżolena - dietetyk skuteczny ...pod jej "opieką " 12 kg temu wyglądałam inaczej niż teraz ....teraz bomba .... To że waga ,karteczka , to prawda , ale wcale nie jest prawdą że nie można porozmawiać..... zawsze wszystko wytłumaczyła , zamieniła jak coś nie pasowało.... Jak ktoś chce pogadać , to psycholog , a nie dietetyk ...to my sami musimy zmienić w głowie myślenie..... Bardzo przemiła osoba , zaraża optymizmem , nigdy nie widziałam jej smutnej.... POLECAM !!!!

Bardzo przemiła osoba , zaraża optymizmem , nigdy nie widziałam jej smutnej....
POLECAM !!!!

Jestem osobą zdyscyplinowaną, ale potrzebujacą kontroli. Dlatego udałam się do Pani Marzoleny i udało się 😀od mają do końca lipca schudłam 9 kilogramów 😊 nie sprawiło mi to żadnego problemu. Dieta dostosowana, normalne jedzonko i wcale nie mało. Pani dietetyk bardzo kompetentna, chętnie odpowiadająca na nurtujące pytania. Atmosfera wizyty bardzo miła, ale najważniejsze to efekty☺ gorąco polecam ☺

Myślę, że najlepszym komentarzem będzie sucha statystyka - w ciągu 10 tygodni stosowania diety straciłem 17 kg (wciąż jeszcze chudne), z czego ponad 20 kg tkanki tłuszczowej (w międzyczasie chodząc na siłownie zbudowałem parę kilo tkanki mięśniowej). Przestrzeganie diety w połaczeniu w z wysilkiem fizycznym (dwa razy w tygodniu jogging, dwa razy w tygodniu siłownia, raz basen) dało w moim przypadku ogromne rezultaty. Startowałem od tanki tłuszczowej na poziomie 41% w tej chwili zszedłem poniżej 20% (i mieszcze się już w normie). Uważam osobę Pani Marżoleny za bardzo kompetentną i pomocną. Jesli tylko ktoś chce naprawde zrzucić zbędne kilogramy i będzie przestrzegał jej to jestem przekonany, że u tej osoby znajdzie pomoc. Wraz ze mną u Pani Uniejewskiej odchudza się kilku znajomych i każdy notuje średni cotygodniowy spadek wagi na poziomie 1,5kg/tydzień. Dodam, że jedzenie które serwuje Pani dietetyk jest smaczne i w zupełności wystarczające (głód oddczuwałem jedynie przez pierwsze 3 dni, później problem znikł :) pozdrawiam i polecam.

U p. Marżolenki schudłam rok temu dokładnie 53kg. Jestem najszczęśliwszą 55 kilogramową XS-ową kobietą :))) Wiem, co jeść, a dieta u tej kobitki, to mięsko, ziemniak, zupa, ser, wędlina, jogurt, warzywa - najzwyklejsze domowe jedzenie. w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!

w środę wybieram się na kontrole i wiem już że będzie dobrze!

Schudłam 18kg. Dieta jest naprawdę efektywna, ale niestety bardzo niezdrowa. Tak samo można jeść ponad 1000kcal w mcdonaldzie i też chudnąć, a przy okazji niszczyć sobie organizm. Dieta bazuje na produktach które jemy na co dzień, dzięki czemu nie jest uciążliwa, ale nie przyzwyczaja nas do zdrowych nawyków (większość produktów jest przetworzona!!!), co może spowodować że łatwo wróci się do starej wagi. Dieta jest uboga w tłuszcze, co w przypadku kobiet w przyszłości może mieć złe skutki układu hormonalnego.Dobry starter, łatwo zrzucone kilogramy ale w niezdrowy sposób.

Super Jestem Witek i jestem grubasem ...mam nadzieję że będę były grubasem, co tydzień ubywa mnie 2 kg i już 15 kg mniej mnie, diety fajnie dobrane , nie chodzi się głodnym często nawet jest problem żeby wszystko zjeść. Polecam każdemu co chce zgubić kilka(kilkadziesiąt) kilogramów

Super

Dietetyk godny polecenia ,posilki latwe do przygotowania ,nie drogie produkty a najważniejsze że skuteczna dieta.

Diety drukowane dla wszystkich takie same. 1000 kcal przy aktywnym trybie życia to bardzo mało. Fakt ze schudlam ale 45zl co tydzień to trochę szkoda kasy. Wystarczy trochę samozaparcia i dietę można ułożyć samemu. Wchodzisz pani wazy zapisuje daje dietę płacisz wychodzisz. 45zl za 3 min. Nie zadowala mnie to

Ja dopiero zaczynam, po dwóch tygodniach schudłam 6 kg. Mój cel jest jeszcze odległy ale już widzę skuteczność i najważniejsze - jem normalne posiłki i nie jestem głodna. jestem osobą bardzo zajętą zatem nie potrzebuję długich wizyt i pseudo motywujących wywodów. Przygotowanie jedzenia na wynos do pracy nie zabiera mi dużo czasu. Chodząc do specjalisty oczekujemy skuteczności i to jest najważniejsze. Powodzenia dla wszystkich odchudzających się!

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Kalisz"?

Studio Sport APOLLO
ul.Paderewskiego 2-6