Michał Wojtala

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyczółkowskiego 5/IV
82-300 Elbląg

Do Pana Michała trafiłam z bolesnym kręgosłupem. Prowadzę siedzący tryb życia i koleżanka poleciła mi jego jako masażystę. Okazało się, że rady i masaż który stosował a także "plasterki kinetyczne" czy coś w tym rodzaju pomogły tak jak to wcześniej obiecał. Poza tym bardzo uprzejmy, kompetentny i rozgadany.

mgr Dariusz Apczyński

Chiropraktyk, Fizjoterapeuta

Medycyna Fizykalna i Rehabilitacja
Skrzetuskiego 2 b /23
20-628 Lublin

Wspaniały terapeuta i człowiek,skuteczny rehabilitant i masażysta,polecam go wszystkim i dziękuję za skuteczną terapię i opiekę medyczną.Zbyszek K.

mgr Łukasz Baran

Orthoreha
ul. Koszykowa 23
Kędzierzyn-Koźle

Pan Łukasz leczy moją Mamę, lat 58. Ma zwyrodnienie stawów kolanowych, od lat ma z nimi problem. O Panu Łukaszu dowiedzieliśmy się z tzw. "poczty pantoflowej". I się nie zawiedliśmy. Już po paru wizytach ból kolan znacznie się zmniejszył. A później w ogóle ustąpił. Kulturalny, miły, z szacunkiem odnoszący się do starszego człowieka, odpowiada na wszystkie nurtujące pytania Mamy. Gabinet przy ul. Koszykowej przyjazny dla pacjenta. Z Mamą polecamy gorąco ...

mgr Anna Żądło

Masażysta, Fizjoterapeuta

Niechorska 25b lok. 1
72-300 Gryfice

Pani Ania jest genialną specjalistką - uratowała mój kręgosłup szyjny, potem kolano - polecam serdecznie! Fantastyczna atmosfera podczas całej wizyty!
Opinia dodana przez: Olga

mgr Katarzyna Wiśniewska

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech

Monika Kędzierska-Winkler

Masażysta, Wizyty domowe

Masaż, do którego chce się wracać... relaks, miła obsługa i profesjonalizm ... Korzystam regularnie i zawsze jestem zadowolona w 100%. Po czuję się jak nowo narodzona :-)) Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Angela

Dariusz Ochnio

AestheticA
Kleszczowa 18

Szczerze polecam! Do Pana Dariusza trafiłem za namową mojej mamy, która chodziła do Pana Dariusza przed laty kiedy także miała problemy z kręgosłupem. Ja szukałem pomocy ponieważ doskwierał mi ból w krzyżu promieniujacy na część nogi i pachwiny. W między czasie szukałem pomocy także u osób stosujących terapię manualną oraz u doświadczonego kręgarza-nastawiacza. Ze wszystkich stosowanych opcji masaż u Pana Dariusza daje najlepsze efekty. Polecam!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Przemysław Rybczyński

Jugosłowiańska 75
Poznań

Witam,
Każdemu kto zmaga się z bólem kręgosłupa serdecznie polecam Pana Przemka. Po wieloletnich poszukiwaniach ( masaże, technika Bowena , MC Kenziego, rehabilitacja NFZ ;-(, tonach leków, wizytach u ortopedów i neurochirurgów ) do pana Przemka trafiłam z polecenia znajomego w ubiegłym roku, kiedy ból odcinka lędźwiowego tak mnie pokonał, że nie mogłam podnieść się z podłogi, byłam przerażona. Po 3 wizytach Pan Przemek postawił mnie na nogi i w ...
Opinia dodana przez: Klaudia

mgr Wojciech Turek

Reha Nord
dojazd do pacjenta
98-220 Zduńska Wola

Jestam bardzo zadowolona z rehabilitacji przeprowadzonej przez tego Pana. Miałam problem z kręgosłupem lędźwiowym i już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.

Bogusław Pypno

Gabinet masażu
Beskidzka 5
Świętochłowice

Polecam. Bardzo dobre i fachowe traktowanie pacjenta. Dodatkowym atutem są kursy bioenergoterapii.