Masażysta

mgr Kornel Mikołajczyk

Akademia Ruchu
Conrada 21A

Jestem chory na sm i jezdze na wozku. W gabinecie dzieki cwiczeniom wstalem z niego i daje rady samodzielnie przejsc odcinek drogi. Chodze tam 2x w tygodniu i po kazdej wizycie jest lepiej. Polecam bardzo.

Zbigniew Kajstura
Opinia dodana przez: Kajstura

mgr Iwona Wojtczak

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

FIZJOCARE
Fizjoterapia domowa
Nysa

Pani Iwona jest zaufaną specjalistką w swojej dziedzinie. 100 % PROFESJONALIZMU. Serdecznie polecam!

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

mgr Michał Ardanowski

Masażysta

Gryfice

Sympatyczny i kompetentny. Pomógł mi z bólem kręgosłupa, który męczył mnie przez dłuższy czas. Polecam wszystkim.

Joanna Suliga

Masażysta, Fizjoterapeuta

Klub Sportowy
u pacjenta w domu
Elbląg

Jestem bardzo zadowolona z fizjoterapeutki. Leczyła mnie po ciązy, mialm okropne bole kregoslupa. Pani Asia robila mi masaże i dużo ćwiczyla ze mna. Dzieki niej ponownie funkcjonuje tak jak powinnam :) zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Monika

mgr Miłosz Janicki

Przychodnia Sportowo-Lekarska
Paderewskiego 35
51-612 Wrocław

Wspaniały rehabilitant. Bolało mnie w okolicy lędźwi, ból często schodził aż do nogi. Pan Miłosz zdiagnozował mnie, rozmasował okolicę miednicy, nogi i plecy. Po 3 wizytach ból całkowicie ustąpił. Na koniec terapii, wytłumaczył jak mam o siebie dbać i jakie ćwiczenia wykonywać, żeby ból nie wracał. Serdecznie polecam.

Maciej Załuski

Masażysta, Wizyty domowe

MANUS-MED
Wrocław, Kłodzko
Wrocław

Pan Maciej, jest osobą która wzbudza pełne zaufanie od samego początku współpracy. Jest rzetelny i bardzo dokładny, co w tym zawodzie jest niezbędne.
W ciągu kilku wizyt wyleczył mnie z bólu kręgosłupa, który u mnie, jest następstwem pracy siedzącej.
Nie boję się polecać tej osoby. Można dzwonić.
Sylwia R.

mgr Zbigniew Stawowiak

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11

Zawsze uprzejmy i pomocny.Bardzo dobry fachowiec,pomaga mnie i moim znajomym, nie potrzebuje reklamy w mediach a pacjenci "walą" drzwiami i oknami. Polecam wszystkim którzy nie mogą liczyć na NFZ.

mgr Jagoda Ciupińska

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Specjalistyczna Poradnia Psychiatryczno - Psychologiczna w Środzie Śląskiej
Targowa 1F
55-300 Środa Śląska

Ból prawej ręki ustąpił. Drętwienie palców też. W końcu bez problemów mogę unosić prawą rękę , wszystko nią robić, np. kilka minut trzymać suszarkę i układać włosy czego już dawno nie robiłam

Paweł Koczot

Gabinet Masażu
ul.1-go Maja 9
57-350 Kudowa-Zdrój

SUPER POLECAM TRZEBA ZADZWONIĆ I SIĘ UMÓWIĆ . WARTO POLECAM WSZYSTKIM. JEST BOSKI.