mgr Mateusz Banach

Fizjoterapeuta

Bardzo dziękuje Panu Doktorowi za pomoc dwa kulszowa po pierwszej wizycie zniknęła bol był przed wizyta okropny wyszlam zdrowa polecam

Wysokie kompetencje i profesjonalne podejście do pacjenta. Z racji przewlekłych dolegliwości poznałem zapewne większość miejscowych fizjoterapeutów. Najmniej tu biznesu i komercji , najwięcej zainteresowania pacjentem . Szczerze polecam , choć.... gdy wszyscy pójda za moją radą , to kolejka sie wydłuży :)

Super specjalista. Odwiedziłem kilku w Gnieznie i zdecydowanie najlepszy. Ból pleców zniknął po dwóch wizytach.

NAJLEPSZY SPECJALISTA W GNIEŹNIE. MIAŁAM BÓL ODC.SZYJNEGO I PO JEDNEJ WIZYCIE BÓL USTĄPIŁ. POLECAM WSZYSTKIM;-)

Bardzo dobry specjalista z ogromną wiedzą. Miałam problem z "łokciem tenisisty" i po paru wizytach nie odczuwałam już bólu. Polecam