Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Cudowny,miły oraz wrażliwy,traktuje pacjentki z szacunkiem jest delikatny.Nie robi różnicy czy jest się jego pacjentką ani czy chodzisz do poradni na fundusz czy prywatnie-zajmie się Tobą tak samo.

cudowny człowiek, cierpliwy, uśmiechnięty, czuły na ból pacjentki (ma nie boleć), nie zostawia bez wyjaśnienia i samej sobie, na wizycie czułam się komfortowo i spokojnie, zresztą w gabinecie (mimo że ginekologiczny) PAN DOKTOR od wejścia pacjentki otacza JĄ niesamowicie ciepłą aurą i stres mija!!! życzę wszystkim kobietom takiego ginekologa. Dziękuję i życzę gorącej filiżanki kawy wypitej w spokoju przed następnym dyżurem

Świetny lekarz. W szpitalu zajął się mną jak prywatną pacjentką, pomimo że zostałam takową dopiero po wyjściu. Prawdopodobnie dzięki niemu zaniedbanie innego lekarza, do którego chodziłam w ciąży nie skończyło się tragicznie dla mnie i naszego dzidziusia.

ABSOLUTNIE GENIALNY SPECJALISTA!!!Chodziłam do kilkunastu ginekologów dopóki nie dowiedziałam sie o Panu dr. Ciecierskim i wprost brak mi słów!!!Pan dr jest prawdziwym lekarzem z powołania (spotkałam takiego po raz pierwszy). Słucha uważnie pacjentki, wszystko klarownie tłumaczy, zawsze ma czas, żadnych problemów nie bagatelizuje. Nie wyobrażam sobie, abym mogła kiedykolwiek pójść do innego ginekologa. Gdyby była taka potrzeba to dojeżdżałabym do Niego nawet 500 km. Absolutnie Mu ufam i każdemu gorąco polecam! Wcale nie zależy Mu na kasie, sam zachęca do wizyt w ramach funduszu (są do Niego olbrzymie kolejki, więc wolałam zapłacić niż czekać kilka miesięcy). Mojej koleżance uratował życie a ja sam Mu bardzo wiele zawdzięczam. Cudowny człowiek i wspaniały specjalista. O ile łatwiej by się żyło, gdyby wszyscy lekarze tacy byli.

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

Witam serdecznie Przewspaniały lekarz ciepły,miły,szczery.Z powołania.Do pana doktora nie idę jak na skazanie.Zawsze się bałam ginekologów a tu miłe zaskoczenie pan doktor zanim przeprowadzi badanie najpierw poznaje pacjentkę rozmawia z nią.

Lekarz ten nie jest rutyniarzem i podnosi czasem głowę zznad dokumentacji. Na wizytach mówi do pacjentki, a nie o pacjentce (tak, jakby jej nie było). Przychodzi (oczywiście w miarę mozliwości) do porodu, nie tylko do szycia. Nie zamyka się w gabinecie i nie ma problemu z wyciągnięciem go stamtąd - widać go i słychać na dyżurze. Poza tym jest ludzki i wyrozumiały, nie wymaga od rodzącej wdrapywania się na fotel do każdego badania (co przy skurczach jest nie lada wysiłkiem). Jednym słowem jest diametralnie inny większości swoich kolegów i koleżanek po fachu. O kompetencjach juz nie wspomnę, bo wiadomo, że jest świetnym specjalistą.

Lekarz jakich jest mało. Mam do Niego 100% zaufanie. Dzieki Niemu udało mi sie donosić ciążę pomimo mojego PCO - dziś mam wspaniałego synka. Będę Mu wdzięczna do końca życia. Dziekuję

niesamowity lekarz, kompetentny, a przy tym bardzo serdeczny, uprzejmy, polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Przysucha"?

Monika Bator-Gregorczyk

USG ginekologiczne