Mateusz Ciecierski

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz z powołania. Jest niezwykle delikatny podczas badań. Posiada wiedzę i doświadczenie, profesjonalne podejście do pacjenta. Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Z całego serca polecam dr Ciecierskiego! Lekarz z powołania! Posiada dużą wiedzę, jest kompetentny, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, a przy tym ma bardzo dobre podejście do pacjentek-zawsze miły, otwarty, odpowiada na każde pytanie, nawet gdy wydaje się, że jest ono nie mądre, dużo tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Poza tym podczas badania ginekologicznego stara się być delikatny, mówi, co będzie wykonywał i czego można się spodziewać (czy będzie bolało/będzie nieprzyjemnie/poczuje chód/itd). Dokładnie wykonuje badania USG, wszystko opowiada co widzi. Interesuje się pacjentką w czasie jej pobytu w szpitalu, zagląda, pyta o samopoczucie. Poprostu pełen profesjonalizm. GORĄCO POLECAM!

Pan Doktor Ciecierski prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona z jego podejścia. Uprzejmy, kulturalny a przede wszystkim cierpliwy (zwłaszcza do takich pacjentek, które jak ja mają mnóstwo pytań ;) Oby więcej takich lekarzy.

Miły, kompetentny, profesjonalista pod każdym względem. Z zaangażowaniem zajmuje się pacjentką i rozumie jej obawy i problemy. Polecam gorąco

Witam.Zgadzam się z opiniami innych Pań.Ja do Pana doktora dojezrzdzalam bardzo dużo km.Ale warto było.Koleją ciąże także poprowadzi ten wspaniały człowiek.

Bardzo polecam Pana Mateusza. Super lekarz zawsze znalazł czas nawet w nocy gdy poród się już zaczol odebrał telefon i był bardzo miły.

Doktor jakich mało, anioł nie człowiek. To właśnie taki lekarz powinien być, jak dr, ciecierski, polecam w 1000000%najlepszy lekarz pod słońcem. Wizyta u niego i badania bezstresowe rewelacja.

Cudowny,miły oraz wrażliwy,traktuje pacjentki z szacunkiem jest delikatny.Nie robi różnicy czy jest się jego pacjentką ani czy chodzisz do poradni na fundusz czy prywatnie-zajmie się Tobą tak samo.

Świetny lekarz. W szpitalu zajął się mną jak prywatną pacjentką, pomimo że zostałam takową dopiero po wyjściu. Prawdopodobnie dzięki niemu zaniedbanie innego lekarza, do którego chodziłam w ciąży nie skończyło się tragicznie dla mnie i naszego dzidziusia.

cudowny człowiek, cierpliwy, uśmiechnięty, czuły na ból pacjentki (ma nie boleć), nie zostawia bez wyjaśnienia i samej sobie, na wizycie czułam się komfortowo i spokojnie, zresztą w gabinecie (mimo że ginekologiczny) PAN DOKTOR od wejścia pacjentki otacza JĄ niesamowicie ciepłą aurą i stres mija!!! życzę wszystkim kobietom takiego ginekologa. Dziękuję i życzę gorącej filiżanki kawy wypitej w spokoju przed następnym dyżurem