mgr inż. Mateusz Dzierżawski

Ratownik medyczny

Pan Mateusz Dzierżawski z Łodzi jestem jednym z najlepszych ratowników medycznych jakiego poznałam w swoim życiu. Posiadający ogromną wiedzę z zakresu medycyny ratunkowej i ratownictwa, do tego jest bardzo miły i empatyczny. Dwukrotnie w swoim życiu wzywałam pogotowie i właśnie tak się złożyło że przyjechał Pan Mateusz Dzierżawski, który pomógł mojej mamie który miała ciężki obrzęk płuc, nie mogła oddychać, dusiła się. Drugim razem po jakiś 4 miesiącach wzywałam karetkę do do sąsiada który był nieprzytomny - miał udar mózgu. Ogromnie cieszę się, że mamy takich ratowników, którzy skutecznie pomagają. ...

bardzo miły i empatyczny.
Ogromnie cieszę się, że mamy takich ratowników, którzy skutecznie pomagają.
Wiem, że słowo dziękuje to mało, ale DZIĘKUJE Panu za wszystko!

Wciąż poszukujesz "Ratownik medyczny "?

Kamil Sosnowski

Jarosław Gołaś