lekarz Mateusz Foterek

Lekarz któremu można całkowicie zaufać. Każdy pacjent jest dla niego ważny. Mimo tylu obowiązków poświęci swój czas na udzielenie pomocy. Zawsze stawia dobrą diagnozę a Jego leczenie przynosi dobre efekty. Dziękuję Panu za przyjazd do mojego ojca.

Najlepszy lekarz internista do którego udało mi się trafić. Szczegółowo odpowiada na pytania, tłumaczy zasadność leczenia, a co najważniejsze słucha pacjenta. Jest miły, pomocy i empatyczny. Każdemu życzę takiego lekarza.

Kompleksowe badanie, profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz słucha i doputuje, nie unika kontaktu wzrokowego udając, że coś pisze :) Mam nadzieję, że wdrożone leczenie szybko zadziała.

Mam nadzieję, że wdrożone leczenie szybko zadziała.