lekarz Mateusz Głód

Bardzo miły, a zarazem profesjonalny i kompetentny lekarz.przed zabiegiem wszystko fajnie wytłumaczył i nawet narysował co będzie robić. W trakcie zabiegu świetnie informował o wszystkim,przez co nie stresowałam się.

Nie ma co duzo pisac,WSPANIALY mlody lekarz ..super podejscie do pacjenta...jestem po dwoch operacjach ,ktore wykonywal Dr. obyly sie bez zadnych komplikacji i powiklan a wkrotce trzecia- ostatnia .Z czystym sumieniem polecam tego wspanialego czlowieka... Grazyna W.

Wspaniały chirurg,kompetentny i zdecydowany. Jestem zadowolona, oeracja udana choć w warunkach jak ze Średniowiecza :) - no ale widać że nie szata czyni mistrza. Iwona H.-T.

Wspaniały chirurg,kompetentny i zdecydowany.
Iwona H.-T.

Wyglada na starszego niz jest, a to bardzo mlody chirurg. Ale ma "leb jak sklep" i fantastyczna reke chirurga. No i to podejscie do pacjenta. Polecam gorąco!