Mateusz Gołębiewski

Wyrywałam u p.Gołębiewskiego ósemkę na NFZ. Miałam obawy, bo kiedyś usuwałam też ósemkę w innym gabinecie co skończyło się mega cierpieniem. W tym wypadku wyrwanie zęba było bezbolesne. Naprawdę poczułam się bardzo miło będąc na wizycie- fachowość, precyzyjność i poświęcenie czasu.Doktor omówił jakie mogą być powikłania, co robić gdyby po zabiegu bolało itd., odpowiadał także na pytania. Bardzo dobrze wspominam wizytę. Jedyne co mi nie odpowiadało to, to że zdjęcie wykonywane w tej placówce nie otrzymuje się do ręki pacjenta w wersji 'fotograficznej' tylko jest dostępne na kompputerze u doktora. ...

Wyrywałam u p.Gołębiewskiego ósemkę na NFZ. Miałam obawy, bo kiedyś usuwałam też ósemkę w innym gabinecie co skończyło się mega cierpieniem. W tym wypadku wyrwanie zęba było bezbolesne. Naprawdę poczułam się bardzo miło będąc na wizycie- fachowość, precyzyjność i poświęcenie czasu.Doktor omówił jakie mogą być powikłania, co robić gdyby po zabiegu bolało itd., odpowiadał także na pytania. Bardzo dobrze wspominam wizytę. Jedyne co mi nie odpowiadało to, to że zdjęcie wykonywane w tej placówce nie otrzymuje się do ręki pacjenta w wersji 'fotograficznej' tylko jest dostępne na kompputerze u doktora. :)

Polecam tego stomatologa. Godny polecenia. :)

Polecam doktora Mateusza Gołębiewskiego wszystkim tym, którzy cenią profesjonalne podejście do Pacjenta, które przejawia się dużą wiedzą, wysokimi umiejętnościami praktycznymi, doskonałym kontaktem interpersonalnym, wysokim poziom empatii i cierpliwości. Polecam!!!

Swietny chirurg-stomatolog. Panicznie boje sie wizyt u stomatologa (po wczesniejszych traumatycznych doswiadczeniach pare lat temu). Wyrywalam 2 tyg. temu zeba u tego pana i musze napisac, ze jestem pod wrazeniem. Bardzo dobre podejscie do pacjenta (rzeczowo i na temat :-), fachowe i sprawne wyrwanie zeba. Dodam, ze wyrwanie zeba nie bolalo. Poza tym wszystko goi sie bez jakichkolwiek problemow. Polecam kazdemu tego stomatologa.

Lekarz godny zaufania. Byłam na usunięciu ósemki: sam zabieg szybki i bezbolesny. Na miejscu zrobiono mi też zdjęcie RTG, także oszczędziłam czas, nie musząc jeździć po mieście. Ważne jest to, że lekarz wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi. W gabinecie panuje miła atmosfera. Ceny - w porównaniu z innymi gabinetami we Wrocławiu - przystępne. Polecam.

Jestem po usunięciu przez Pana Doktora ósemki i muszę przyznać, że nie bolało! Pan Doktor jest miły, kompetentny, wysłuchał moich pytań i rzeczowo na nie odpowiedział. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i pozostałe (3) ósemki również będę usuwała u niego. Polecam.

Byłam, jestem zachwycona. Pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście, jestem bardzo, bardzo na tak. Byłam w ramach NFZ, zapłaciłam tylko za zdjęcie, miałam znieczulenie i lekarstwo na zeba bezpłatnie. Zero bólu, nawet nie poczułam wstrzykiwania znieczulenia. Po wyjściu z gabinetu czułam jakbym wychodziła ze SPA.NPRAWDĘ WARTO. Świetny stomatolog.

Zgadzam się z pozytywnymi komantarzami. Chciałabym jedynie dodać,że dr Gołębiewski ma czarujące oczy i jest nieziemsko przystojny :) Wizyta u niego to czysta przyjemność!

Baaardzo sympatyczny lekarz, mialam wyrywana pierwszą ósemke w dodatku z opuchnietym policzkiem-bólu nie poczułam ani podczas wyrywania ani po;-) Bardzo cierpliwy mimo mojej paniki wynikającj ze strachu przed dentysta.

Jestem bardzo zadowolona z doktora,chodze do niego od listopada zeszlego roku i jak dotad wszystko jest jak nakbardziej w porzadku. Mlody, bardzo sympatyczny, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Jak najbardziej POLECAM!

Pierwsza w moim życiu wizyta u dentysty, którą mile wspominam :) Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta, miła atmosfera. polecam!