Bez zarzutu pod każdym względem. Z powołania. Patrzy kompleksowo. Wiedza, umiejętności i uprzejmość 😉

Rewelacyjny rehabilitant, z powołaniem. Zabiegi bardzo mi pomogły, miła odmiana po wielu innych wizytach u innych "specjalistów".

Mega POZYTYW dla PROFESJONALISTY i jego kadry :) Cudowni ludzie :) Przywracają do stanu fizycznej świetności i psychicznego komfortu :) Brak słów by opisać ich i podziękować za to: że SĄ i za to co ROBIĄ :) Pozdrawiam :)

Pan Mateusz to cudotwórca! Dzięki niemu mama z niedowładem ciała zaczęła normalnie funkcjonować! Chodzi i w końcu przestała zażywać tabletki przeciwbólowe! Pan Mateusz faktycznie eliminuje przyczyny schorzenia, a nie jak większość "łagodzi" ból na jakiś czas. Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i radosny człowiek! Zdecydowanie polecam!!!

Poza tym bardzo kompetentny a przy tym otwarty i radosny człowiek!
Zdecydowanie polecam!!!

Fantastyczny młody człowiek który ukierunkowany jest na ustalenie przyczyny dolegliwości a nie tylko na zwalczanie objawów. Godny polecenia!

Kompetentny, niesłychanie ciepła i sympatyczna osoba, fizjoterapeuta z powołania. Korzystałam wcześniej z pomocy różnych fizjoterapeutów, ale dopiero Pan Mateusz pomógł mi z moimi bolącymi plecami.

ten chłopak ma cudowne ręce dzięki którym sprawność wraca

ten chłopak ma cudowne ręce dzięki którym sprawność wraca

Pan Magister ma "złote ręce", profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiech i dobre słowo - Polecam! '

'