lekarz Mateusz Hanslik

Kapitalny lekarz. Trafiłam na pana doktora przez przypadek, ale widocznie tak miało być. Budzi ogromne zaufanie i sympatię, co jest bardzo ważne w tym zawodzie, i o co tak trudno w niezliczonej masie nadętych, wywyższających się, gburowatych i niedouczonych lekarzy. On jest jakby z innej planety i tym samym przywraca wiarę w lekarzy, a co najważniejsze nie zmienia się o 360 stopni w zależności od tego w jakim ośrodku przyjmuje. Jest po prostu sobą, no i świetnie leczy. Życzę mu wspaniałej kariery i wielu sukcesów zawodowych.

Przez ostatni rok odwiedziłam wielu lekarzy. Dopiero Pan dr podszedł kompetentnie i ulzyl mi w moim bólu i cierpieniu perfekcyjnie operujac moje biodro. Polecam w 100%. Lekarz godny zaufania z wielkim poczuciem humoru i z ogromną wiedzą.

godny polecenia ogromna wiedza bardzo dobrze złożył mi nadgarstek- konsultowalam z innymi lekarzami młody ambitny umazam ze marnuje sie w Sosnowieckim szpitalu.