Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej.
Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ukończyłem w 2016 roku, natomiast podyplomowy staż lekarski odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.
W latach 2017-2020 pracowałem jako młodszy asystent w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej (Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach) natomiast w 2020 roku ro...

Według opini może w swoim gabinecie prywatnie, za odpowiednie pieniądze Pan doktor jest uprzejmy ale jak dorabia sobie na NFZ w szpitalu to za grosz uprzejmości. I przez to jaką miałam przyjemność z Panem doktorem w szpitalu nigdy bym nie udała się do Pana na jakikolwiek zabieg. Nie polecam.

Lekarz godny pomocy każdemu pacjentowi , pełny profesjonalizm w wykonaniu operacji i dalszego leczenia , kultura i kontakt z pacjentem . Po prostu same superlatywy , oby zawsze być pod taka opieką !

lekarz jak lekarz ,niczym ciekawy nie odroznia się ,Ten lekarz ,wyuczył sie swojego zawodu na silę-nie polecam nie wspomne do obslugi ,nagroda nobla za epatie minusowa

Wysokiej Klasy Specjalista, Przemily czlowiek o niesamowitej haryzmie,z powodzeniem moge powiedziec ze posiada ogromna wiedzę i Doswiadczenie ,zawsze w Jego Klinice jest mega komfortowo,czuje sie tu opieke i pelny profesjonalizm Wiec z powodzeniem polecam ❤

Wysokiej Klasy Specjalista,
Wiec z powodzeniem polecam ❤

Z usług doktora korzystałam wielokrotnie i śmiało mogę powiedzieć, że jest to prawdziwy profesjonalista.Szczegółowo przeprowadzony wywiad,omówienie zabiegu krok po kroku i odpowiedź na każde z moich pytań to nie jedyne plusy.Ogromna wiedza,cierpliwość i skrupulatność oraz praca na wysokiej jakości preparatach, sprawiają, że efekty zabiegów w porównaniu z innymi gabinetami utrzymują się o wiele dłużej.Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet po zabiegach miałam zapewniony kontakt oraz opiekę medyczną. Świadomość tego, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje chirurg plastyczny daje mi ogromne poczucie bezpieczeństwa.Z czystym sumieniem polecam.

Pan doktor Mateusz Kęsek cechuje się profesjonalnym podejściem do pacjenta. Wykonywał mi zabieg z medycyny estetycznej, delikatność i fachowość to cechy którymi można określić Pana doktora.Wytlumaczył na czym zabieg będzie polegał, napewno jeszcze skorzystam z usług tego lekarza.

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.