Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach ukończyłem w 2016 roku, natomiast podyplomowy staż lekarski odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 im. Św. Barbary w Sosnowcu.
Od 2017 roku odbywam szkolenie specjalizacyjne w zakresie chirurgii onkologicznej w Klinice Chirurgii Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii- Instytutu im. Marii Skłodowskiej- Curie w Gliwicach. W 2018 roku ukończyłem ponadto studia podyplomowe w dziedzinie Medycyna Estetyczna na Katowickiej GWSH. Od czasu ukończenia studiów rozwijam również swoje umiejętności w zakresie diagnostyki USG uczestnicząc w certyfikowanych kursach.
Jestem autorem i współautorem kilkunastu prac z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, plastycznej i urologii.

Polecam pana dr. Mateusza dawny szpital wojskowy Gliwice .Profesjonalne podejście do pacjenta, sympatyczny, bardzo duży pozytyw za całokształt.