dr n. med. Mateusz Madejczyk

Dr. Madejczyk to bez wątpienia najlepszy ginekolog, najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Troskliwy, skrupulatny, szczery. Bardzo dokładnie i wnikliwie wysłuchuje pacjenta i równie wnikliwie informuje o stanie zdrowia. Zaleca badania dodatkowe. Nawet przy napiętym grafiku znajduje czas dla pacjenta w potrzebie. Świetny ginekolog - chirurg, zajmuje się pacjentem bardzo troskliwie, sprawdza stan jego zdrowia. Jako ginekolog ma profesjonalny gabinet. Nie spotkałam lepszego ginekologa. Z czystym sumieniem polecam każdej Pani, która jest przewrażliwiona na punkcie swojego zdrowia. Dziękuję Pani Mateuszu stała pacjentka :)

Do Pana Madejczyka trafiłam trochę przez przypadek, czytałam trochę opinii i zdecydowałam się na wizytę. Szukałam odpowiedniego lekarza do prowadzenia ciąży (1 poronienie mam juz za sobą), ponieważ mój poprzedni lekarz zaczął mnie traktować bardzo laicko. Z pierwszej wizyty u doktora Madejczyka jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem profesjonalizmu jak również profesjonalnego sprzętu w gabinecie. Jako lekarz wzbudził zaufanie moje i męża. Zrobił bardzo dokładny wywiad, zbadał, skierował na dodatkowe badania - wyniki można przesłać meilowo, on po przejrzeniu zadzwoni i powie czy konieczna jest wcześniejsza wizyta. Pierwsza wizyta trwała ...

Pierwsza wizyta trwała około 30-40 min, badanie, USG, wywiad, porady wszystko na bardzo wysokim poziomie.
Sam gabinet rewelacja! Pierwszy raz byłam w tak profesjonalnym gabinecie na miare 21 wieku, a wcześniej chodziłam do znanych Poznańskich Ginekologów, których gabinety przypominały lata 80 a oprócz tego mimo zapisywania się na konkretną godzinę swoje w kolejce trzeba było odstać.
Bardzo Polecam Doktora Mateusza Madejczyka

Lekarz z powołania, godny polecenia. Nie spieszy się. Wszystko dokładnie wytłumaczy, a w razie potrzeby przeprowadzi niezbędne badania. Prowadzę u doktora ciążę i jestem mega zadowolona. Niezwykle uprzejmy, kulturalny i kompetentny :)

Polecam dr. Madejczyka. Prowadzi on moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze poświęca dużo czasu i uwagi na wszelkie badania po drugie zawsze jest możliwość pozostawania z doktorem w kontakcie telefonicznym jeśli cokolwiek by się działo, po trzecie wytłumaczy wszystkie medyczne pojęcia jakie używa podczas badań a przy okazji odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania. Po wizycie u doktora Madejczyka nie wychodzi się nieuświadomionym co się dzieje. Zawsze służy dobrym słowem co podnosi na pewno na duchu. Gabinet w Słupcy doktor przyjmuje na kasę chorych, a w poznaniu przepiękny gabinet prywatny. Doktor bardzo dba o swoje pacjentki i nie zgadzam się z tym, że nie pamięta danego przypadku. Lekarz godny polecenia. Co jeszcze jest plusem pracuje w szpitalu na polnej.

Pan Doktor prowadzi moja pierwsza, dlugo wystarana ciaze. Ciaza od poczatku z komplikacjami, ale dzieki szybkiej interwencji Doktora teraz przebiega wzorowo. Kazda wizyta trwa tak dlugo, az nie wyjasni wszystkich moich watpliwosci. Kazde usg wykonuje bardzo starannie. W kazdej chwili moge do niego zadzwonic i uzyskac pomoc. Jestem juz na polmetku i z cala pewnoscia moge polecic Pana Doktora jako lekarza prowadzacego nielatwa ciaze!

Pragnę z całego serca złożyć szczególne podziękowanie panu dr Mateuszowi Madejczykowi za przeprowadzoną bardzo trudną operację w dniu 20 stycznia 2011r. godz. 13:00. Dr Mateusz Madejczyk jest bardzo dobrym specjalistą i jeszcze lepszym człowiekiem. Dziękuję za bezinteresowną pomoc, w trudnej dla mnie sytuacji związanej ze stanem mojego zdrowia. Brakuje mi słów by opisać moją wdzięczność. Na ręce pana doktora kieruję podziękowania, dla całego personelu medycznego za opiekę podczas pobytu w Klinice na Polnej w Poznaniu. Szczerze polecam tego specjalistę i życzę panu doktorowi wszystkiego, co najlepsze w życiu. Wdzięczna pacjentka ...

Wdzięczna pacjentka ze Słupcy.

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz. Prowadził moją pierwszą, skomplikowana ciążę i dzięki jego decyzjom Synek jest z nami. Wizyty są długie a dr Madejczyk chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

Ten lekarz prowadził moją ciążę od początku. Wszystko było dobrze dopóki nie pojawiły się komplikacje. Przez całą ciążę zapewniał mnie, że będzie przy porodzie, a w ostatniej chwili oznajmił, ze wyjeżdża na urlop !!! Mój poród był bardzo ciężki i długi. Powinien się zakończyć cesarką ... tak twierdziły nawet położne na oddziale, na którym leżałam. Wówczas moje dziecko urodziłoby się zdrowe i nie spędziłoby tak dużo czasu w szpitalu.Niestety stało się inaczej. Przez "roztargnienie" dr Madejczyka oraz "niedopatrzenie" lekarza, który był obecny podczas porodu mojemu dziecku groziła nawet sepsa. Na pewno nie polecę tego lekarza nikomu, kogo darzę choć cieniem sympatii. Podczas wizyty większość lekarzy jest miłych i uprzejmych, jednak jakość ich usług można ocenić dopiero, gdy dziecko przyjdzie na świat.

Rewelacyjny lekarz! Oddany i troskliwy. Zawsze wszystko dokładnie i ze spokojem wyjaśni. Lepszego lekarza nie spotkałam!

Witam, była to moja pierwsza wizyta u dr Madejczyka. Jestem w 10 tc i cieszę się, że to właśnie ten doktor będzie prowadził moją ciążę. Lekarz bardzo sympatyczny, kompetentny i uprzejmy. Wszystko wyjaśni, odpowie na wszystkie pytania a na wizytę poświęca wystarczająco dużo czasu - moja trwała 40 min. Szczerze POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety