dr n. med. Mateusz Madejczyk

Nie polecam. Staramy się o dziecko ale niestety nam się nie udaje. Po paru wizytach które trwały 15 min (za każdą wizytę płaciłam ponad 300zł) nie mam już kontaktu z doktorem. Nie skontaktował się choć prosiłam parę razy. Nie pomógł nam w tym temacie. Zostawił w sytuacji bez żadnych wskazówek, działań...

Wspanialy i cierpliwy lekarz godny polecenia przyjmie o każdej późnej porze w wyznaczonych dniach. Wnikliwie tłumaczy problem i daje rozwiązanie. Mam do niego pelne zaufanie.

Bardzo polecam wszystkim doktora Madejczyka. Zna się na tym co robi, a to jest bardzo ważne. Kiedy miałam pewne problemy doktor bardzo szybko zareagował i również w szybkim tempie dostałam się do szpitala na Polna. Szczerze polecam!

Lekarz z powołania, godny polecenia. Nie spieszy się. Wszystko dokładnie wytłumaczy, a w razie potrzeby przeprowadzi niezbędne badania. Prowadzę u doktora ciążę i jestem mega zadowolona. Niezwykle uprzejmy, kulturalny i kompetentny :)

Dr. Madejczyk to bez wątpienia najlepszy ginekolog, najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Troskliwy, skrupulatny, szczery. Bardzo dokładnie i wnikliwie wysłuchuje pacjenta i równie wnikliwie informuje o stanie zdrowia. Zaleca badania dodatkowe. Nawet przy napiętym grafiku znajduje czas dla pacjenta w potrzebie. Świetny ginekolog - chirurg, zajmuje się pacjentem bardzo troskliwie, sprawdza stan jego zdrowia. Jako ginekolog ma profesjonalny gabinet. Nie spotkałam lepszego ginekologa. Z czystym sumieniem polecam każdej Pani, która jest przewrażliwiona na punkcie swojego zdrowia. Dziękuję Pani Mateuszu stała pacjentka :)

Bardzo kompetentny i zaangażowany lekarz. Prowadził moją pierwszą, skomplikowana ciążę i dzięki jego decyzjom Synek jest z nami. Wizyty są długie a dr Madejczyk chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania.

Rewelacyjny lekarz! Oddany i troskliwy. Zawsze wszystko dokładnie i ze spokojem wyjaśni. Lepszego lekarza nie spotkałam!

Oddany pacjentce i kompetentny lekarz. Porwadził moją ciążę. Z całości opieki jestem bardzo zadowolona. Polecam

Oddany pacjentce i kompetentny lekarz.
Porwadził moją ciążę. Z całości opieki jestem bardzo zadowolona.
Polecam

Pan Doktor prowadzi moja pierwsza, dlugo wystarana ciaze. Ciaza od poczatku z komplikacjami, ale dzieki szybkiej interwencji Doktora teraz przebiega wzorowo. Kazda wizyta trwa tak dlugo, az nie wyjasni wszystkich moich watpliwosci. Kazde usg wykonuje bardzo starannie. W kazdej chwili moge do niego zadzwonic i uzyskac pomoc. Jestem juz na polmetku i z cala pewnoscia moge polecic Pana Doktora jako lekarza prowadzacego nielatwa ciaze!

Do Pana Madejczyka trafiłam trochę przez przypadek, czytałam trochę opinii i zdecydowałam się na wizytę. Szukałam odpowiedniego lekarza do prowadzenia ciąży (1 poronienie mam juz za sobą), ponieważ mój poprzedni lekarz zaczął mnie traktować bardzo laicko. Z pierwszej wizyty u doktora Madejczyka jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem profesjonalizmu jak również profesjonalnego sprzętu w gabinecie. Jako lekarz wzbudził zaufanie moje i męża. Zrobił bardzo dokładny wywiad, zbadał, skierował na dodatkowe badania - wyniki można przesłać meilowo, on po przejrzeniu zadzwoni i powie czy konieczna jest wcześniejsza wizyta. Pierwsza wizyta trwała ...

Pierwsza wizyta trwała około 30-40 min, badanie, USG, wywiad, porady wszystko na bardzo wysokim poziomie.
Sam gabinet rewelacja! Pierwszy raz byłam w tak profesjonalnym gabinecie na miare 21 wieku, a wcześniej chodziłam do znanych Poznańskich Ginekologów, których gabinety przypominały lata 80 a oprócz tego mimo zapisywania się na konkretną godzinę swoje w kolejce trzeba było odstać.
Bardzo Polecam Doktora Mateusza Madejczyka