lekarz Mateusz Marcinek

Urolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Aktualnie jest asystentem w Klinicznym Oddziale Urologii w WSS nr 5 w Sosnowcu. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Uczestnik licznych krajowych oraz zagranicznych kursów i staży.

Miły młody lekarz, ambitny, chce poświęcić czas pacjentowi i stara się aby jego pomoc była kompleksowa. szczerze można polecić

Młody ale zaangażowany w swoją pracę lekarz. Podejście do pacjenta oceniam na duży plus. polecam wizytę u tego specjalisty

To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia, przede wszystkim dostałam fachową pomoc .Lekarz bardzo miły.

Polecam wszystkim takiego wspaniałego lekarza!Oby było więcej takich ludzi... to jest doktor z powołania!! Zgłoś