lekarz Mateusz Marciniak

Bardzo dobry specjalista z fantastycznym podejściem do dzieci. Kompetentny, uprzejmy i konkretny. Polecam serdecznie.

Bardzo dobry specjalista. Pan doktor jest bardzo konkretny, rzetelny i profesjonalny. Bardzo dobry człowiek z ogromnym szacunkiem dla starszych ludzi. Moi dziadkowie jeżdżą regularnie na wizyty- dziadek ma chore kolano i Pan doktor bardzo skrupulatnie się nim zajmuje. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry specjalista - kompetentny i uprzejmy. Wykonywał badanie usg bioderek u moich dzieci i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrego ortopedy!

Bardzo dobry lekarz uprzejmy i kompetentny Poświęca czas pacjentowi Służy poradą Jestem zadowolona z tego lekarza Na pewno polecam innym chorym szukających dobrego ortopedy !!!:)

Bardzo dobry lekarz uprzejmy i kompetentny
Poświęca czas pacjentowi
Służy poradą
Jestem zadowolona z tego lekarza
Na pewno polecam innym chorym szukających dobrego ortopedy !!!:)

Byliśmy u doktora w szpitalu w Lubaniu, na usg stawu biodrowego dziecka. Doktor kazał na siebie czekać ponad półtorej godziny (Co prawda zadzwonił i pielęgniarka poinformowała, że "doktor się chwilę spóźni" - ale półtorej godziny, to nie jest chwila!. Po półtora godzinnym spóźnieniu Pan Doktor jak gdyby nigdy nic, wszedł do gabinetu, nie racząc nawet bąknąć przepraszam tłumnie zgromadzonym przed gabinetem ludziom, których większość stanowili rodzice z malutkimi, kilkumiesięcznymi, płaczącymi dziećmi. Poza tym bardzo kulturalnie przyjął poza kolejką swoich znajomych z dzieckiem tłumacząc, że "to pracownicy szpitala i mają takie ...

Poza tym bardzo kulturalnie przyjął poza kolejką swoich znajomych z dzieckiem tłumacząc, że "to pracownicy szpitala i mają takie prawo". Pierwsze słyszę, że takie prawo istnieje, nawet jeśli byli to pracownicy. Miło, że Pan doktor pokazał, że nawet wśród dzieci są równe i równiejsze.
O fachowości doktora się nie wypowiem - stwierdził, że wszystko jest w porządku, mam nadzieję, że lepszy z niego specjalista niż człowiek.
Nie polecam ze względu na lekceważące podejście i faworyzowanie "swoich".