lek. dent. Mateusz Mazurek

Najlepszy dentysta świata , mistrz świata wśród dentystów . Moja trauma z dzieciństwa minęła ,gdy tylko usiadłam na fotelu. Fachowość , walka o każdego zęba , wrażliwość , sumienność , delikatność , otwartość na nowinki sprawia , że wizyta u dentysty jest czystą przyjemnością . Zdecydowanie polecam każdemu !

Jest po prostu super! Fachowosc i kompetencja, ktore ida w parze z tak milym obyciem i skromnoscia jednoczenie... Bardzo rzadki przypadek w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim strachliwym, tak jak ja :) Bardzo szeroki usmiech w strone p. Mateusza

Świetny stomatolog. Zna się na rzeczy. Dodatkowo sympatycz ny i uprzejmy. Najlepszy stomatolog w mieście. Polecam serdecznie:)

Kompleksowe leczenie zębów trwało bardzo krótko. Leczenie metodami, o których pierwszy raz słyszałem. Efekt znakomity. Możliwości i umiejętności tego lekarza są ponadprzeciętne. Z relacji znajomych wynika, że podejmuje się bardzo trudnych przypadków. Cena wizyty standard.

NIE MA LEPSZEGO STOMATOLOGA!!!!!! WALCZY O ZĘBY BARDZIEJ NIŻ SAM PACJENT;)!!!! WYLECZYŁ MI ZĘBA KTÓREGO INNI DENTYSCI SPISALI NA STRATY, BA MAŁO TEGO JA RÓWNIEŻ SIĘ JUZ Z NIM POŻEGNAŁAM ;D

Lekarz jakich mało w Tarnowi, miły i sympatyczny młody lekarz. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, tłumaczy wszystko co robi. Jest bardzo delikatny i uprzejmy. Polecam tego lekarza wszystkim moim znajomym :)

Świetny dentysta! Indywidualne podejście do pacjenta, miła atmosfera, a co najważniejsze precyzja i dokładanie starań aby leczenie było na jak najwyższym poziomie. POLECAM!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

ulica Krasińskiego 6A

AMO-DENT