dr Mateusz Nowackidr Mateusz Nowacki - zdjęcie profilowe

dr Mateusz Nowacki

Chiropraktyk

Doktor Chiropraktyki i założyciel gabinetu terapii schorzeń kręgosłupa Nowacki Chiropraktyka.

Jeden z siedmiu chiropraktyków w Polsce i jedyny na ...

Jeden z siedmiu chiropraktyków w Polsce i jedyny na Dolnym Śląsku z akredytowanym wykształceniem zagranicznym i tytułem Doktora Chiropraktyki uzyskanym na Uniwersytecie Murdocha w Australii.

W 2006 roku wyjechał z Polski do Australii i rozpoczął 5 letnie studia chiropraktycze na Uniwersytecie Murdocha w Perth, kończąc je z wyróżnieniem w 2010 roku. W roku 2013 ukończył 2 letnie studia podyplomowe leczenia bólu na Uniwersytecie Edynburskim.

Po ukończeniu szkoły w 2010 roku Dr Nowacki rozpoczął pracę w klinikach Bassendean Wellness & Chiropractic Clinic oraz Regenerate Health Clinic, gdzie specjalizował sie w diagnostyce i leczeniu bólów kręgosłupa, bólów głowy i migren, kontuzji sportowych i ich zapobieganiem. Dr Nowacki w Australii był związany ze sportem, pełniąc rolę chiropraktyka w klubie piłkarskim Ashfield Soccer Club oraz współpracując ze sportowcami z takich dziedzin jak football australijski czy lekkoatletyka. W 2013 roku Dr Mateusz wraz z rodziną wraca do Wrocławia i zakłada gabinet.

Dr Nowacki specjalizuje się w schorzeniach układu ruchu, w szególności kręgosłupa i bólach głowy oraz pomaga pacjentom w odzyskaniu optymalnego zdrowia i formy.

„Lekarze przepisują leki, o których niewiele wiedzą, na choroby, o których wiedzą jeszcze mniej, ludziom – o których nie wiedzą nic” ( mem znaleziony w Necie)… Pan dr Mateusz Nowacki leczy! A przepisuje leki, o których wie wszystko! – to m.in. ćwiczenia rehabilitacyjne i masaże. Przy tym jest szalenie sympatycznym młodym człowiekiem, z przeogromną wiedzą i wielkim darem, nastawionym na dobro pacjenta! Nieprawdopodobne, ale prawdziwe. Przez miesiąc zmagałam się z nieopisanie potwornym bólem biodra. Żadne leki przeciwbólowe nie działały, zastrzyki spowodowały fatalne skutki uboczne, które trzeba było jakoś zniwelować – ...

Przez miesiąc zmagałam się z nieopisanie potwornym bólem biodra. Żadne leki przeciwbólowe nie działały, zastrzyki spowodowały fatalne skutki uboczne, które trzeba było jakoś zniwelować – rzecz jasna lekami tradycyjnymi. Jak usłyszałam hasło - „szpital i kto wie? może operacja” odezwał się mój instynkt samozachowawczy. W desperacji odpaliłam laptopa. Na You Tube trafiłam właśnie na Pana dra Mateusza Nowackiego. Weszłam też jego stronę internetową. Nie zastanawiałam się chwili. Miałam zamiar skoczyć do Odry, jeśli mi choć trochę nie ulży.
I wreszcie dowiedziałam się, co mi dolega. Okazało się, że to staw biodrowo-krzyżowy. Na koniec pierwszej wizyty ból biodra jak ręką odjął! Uffff! Niewiarygodne! Te sto km do Pana dra samochodem były koszmarem, a wyszłam z gabinetu i zatańczyłam z radości na ulicy! Uff! Podczas kolejnych wizyt pozbyłam się bólu krzyża! Mało tego, przy tym Pan dr ustawił cały mój wiekiem itd. „zmasakrowany” kręgosłup. Dostałam recepty ćwiczeń, które pilnie wykonuję. I podrzucił mnie też na masaż do rewelacyjnej Pani Marceli Zielińskiej. Krótko mówiąc, Pan dr Mateusz Nowacki jest fantastyczny!
Już nie zamierzam skakać do Odry! Niemniej zamierzam (ponieważ moja praca wymaga przesiadywania przy komputerze) profilaktycznie co miesiąc jeździć na wizytę po to, by zapobiec ewentualnym podobnym problemom w przyszłości.
PS. do czytających – to nie jest absolutnie żadna kryptoreklama. Każdy ma wybór – chemiczne leki rujnujące zdrowie i portfel, a w perspektywie jeszcze gorsze rzeczy jak np. operacja, albo pozbycie się problemu lekko, łatwo i przyjemnie, w sposób bezpieczny i oparty na skutecznej terapii. Ja dokonałam wyboru, jestem przeszczęśliwa!
Dziękuję bardzo Panie Doktorze!
Dziękuję bardzo Pani Marcelo!
I równie dziękuję przemiłym Paniom z rejestracji!
Jolanta C., dziennikarka radiowa

Od wielu lat borykałam się z bólem głowy na tle nerwowym. Nieraz bywało tak, że nie mogłam pracować z powodu bólu. Od kiedy zmieniłam styl życia i chodzę na regularne wizyty moje ataki bólu zdecydowanie się zmniejszyły i są mniej intensywne. W chwili gdy zostałam matką i problem zmienił się na ból pleców od noszenia dziecka i nie tylko, zabiegi chiropraktyczyne polepszyły moją mobilność i zmniejszyły napięcie w mięśniach. Widząc efekty po sobie zdecydowałam się również na regularną opiekę chiropraktyczną dla mojego dziecka już od urodzenia Polecam zabiegi wszystkim matkom i nie tylko, gdyż terapia chiropraktyczna na prawdę działa i pozytywnie wpływa na mój komfort.

Zdecydowanie polecam regularne wizyty u chiropraktyka! I to nie tylko osobom które borykają się z rożnymi bólami ale także wszystkim którzy cenią swoje zdrowie i chcą zachować pełna sprawność fizyczną. Jestem instruktorką zumby i i uprawiam przynajmniej 4 razy w tygodniu sport. Taniec i fitness bez wątpienia są dla ciała dużym obciążeniem a zabieg u chiropraktyka niesamowicie rozładowuje wszelkie napięcia, odpręża napięte mięśnie i przywraca pełen zakres ruchów. Dlatego staram się odwiedzać doktora Nowackiego jak najczęściej. Polecam wszystkim!

Bardzo wysoki poziom obsługi, specjalistyczny sprzęt, fachowość, pełna kultura, czystość, jasny przekaz informacji, wskazówki dotyczące ćwiczeń w domu a do tego bardzo duża skuteczność. Dodatkowym atutem są różnorodne godziny pracy oraz lokalizacja w centrum. Czego chcieć więcej? Bardzo polecam :)