lek. dent. Mateusz Nowickilek. dent. Mateusz Nowicki - zdjęcie profilowe

lek. dent. Mateusz Nowicki

Chirurg stomatolog

Jestem tak zachwycona że podzielę się swoją opinią, może dzięki niej ktoś kto się jeszcze zastanawia szybciej podejmie decyzję. Otóż do ekstrakcji miałam dolną ósemkę. Ząb zatrzymany, określony przez innych lekarzy jako trudny do usunięcia przez swoją lokalizację i konfigurację korzeni. Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko dzięki wielkim umiejętnościom doktora. Każdy ruch narzędziami był celowy, przemyślany. Już na etapie planowania zabiegu doktor myślał o gojeniu się. ...

Zdecydowałam się na ekstrakcję u doktora Mateusza Nowickiego, specjalisty o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii. Doktor Mateusz posiada niesamowitą wiedzę i doświadczenie. Jest bardzo dokładny, precyzyjny. Zabieg trwał krótko dzięki wielkim umiejętnościom doktora. Każdy ruch narzędziami był celowy, przemyślany. Już na etapie planowania zabiegu doktor myślał o gojeniu się. Nie miałam obrzęku, praktycznie bez dolegliwości bólowych. Przyjęłam jedynie jedną tabletkę przeciwbólowa po zejściu znieczulenia. Czułam się bardzo zaopiekowana w trakcie trwania zabiegu- doktor Mateusz cały czas dbał o mój komfort również psychiczny.
Bardzo, bardzo polecam 😊
Lepiej trafić nie mogłam

Bardzo bałam się wizyty - usunięcie 2 ósemek, dolna zatrzymana. Lekarz mega miły :) zęby zostały usunięte w 20 minut. Strach zupełnie nie potrzebny. Atmosfera w gabinecie na piątkę!!!

Lekarz godny polecenia, pomimo ogromnego stresu wizyta przebiegła komfortowo. Bardzo uprzejmy i troszcząc się o pacjenta. Polecam bardzo !!!

Powierzyłam usunięcie 4 ósemek Panu Doktorowi i była to moja najlepiej podjęta dezycja w 2021 - szybko, profesjonalnie, konkretnie, otrzymując odpowiedź na każde moje pytanie (nawet te banalne i kompromitujące). Stosując sie do otrzymanych rad, bardzo szybko wróciłam do normalnego funkcjonowania. Moi znajomi uważali, że Pan Doktor pozbawił mnie również "zdrowego rozsądku" - wszystkim opowiadałam jak bardzo jestem zadowolona i z niecierpliwością czekałam na kolejne spotkanie w gabinecie. Miło jest spotkać kogoś, kto wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i uśmiechem. Pan Doktor jest zdecydowanie moim "stomatologicznym crushem", serdecznie polecam :)

Miło jest spotkać kogoś, kto wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i uśmiechem.

Bardzo dobry lekarz! Niezwykle uprzejmy, dbający o komfort pacjenta podczas wizyty. Sam zabieg usunięcia zęba bardzo szybko i sprawnie przeprowadzony. Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, które zada pacjent. Dzięki zapisanym lekom w zaskakującym tempie wróciłam po zabiegu do normalnego funkcjonowania. Polecam :)

Świetny lekarz! Mimo wyrwania dwóch ósemek i ogólnego strachu przed dentystami, miło będę wspominać tę wizytę. Pan Mateusz jest bardzo profesjonalny, ma mega podejście do pacjenta i swoją pracę wykonuje z uśmiechem. Polecam wszystkim. :)

Panie Doktorze, jeszcze raz dziękuję za dzisiejsze fachowe usunięcie zęba! Szybko , sprawnie, z humorem, a także z cenną poradą odnośnie mojego zgryzu:) Trochę już ze stomatologami przygód przeżyłam, także wiem co piszę 😉

Bardzo polecam Pana Mateusza Nowickiego. W bardzo sprawny i profesjonalny sposób poprowadził mój przypadek z opuchlizną szczęki, która uniemożliwiała mi od 2 dni picie wody. W zasadzie jako jedyny dostrzegł powagę sytuacji i poprowadził (niestety w moim stanie zapalnym) bardzo bolesny zabieg chirurgiczny w UCK w Gdańsku. Podejście, szacunek do pacjenta i rezultat zabiegu zwiększają maksymalnie jakość danej placówki, w której Pan Mateusz pracuje. Bardzo cieszę się, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Radosław Z.

Radosław Z.

świetny lekarz, "naprawił" mi 11 zębów, bezboleśnie cudowna atmosfera pracuje w Perfect Smile w Gdańsku, dzięki niemu pozbyłam się strachu przed wizytami u stomatologa, polecam