lekarz Mateusz Pałys

W czasach przeciążenia służby zdrowia trudno trafić na lekarza który wysłucha pacjenta, czego nie można powiedzieć o Doktorze Mateuszu Pałys, poświęcił czas na zapoznanie się z posiadanym materiałem medycznym i wysłuchał co odczuwa pacjent przy objawach chorobowych. Ułatwiło to rozpoznanie zmian chorobowych. Polecam tego lekarza w trudnych przypadkach z nieoczywistymi symptomami chorobowymi.

Polecam Pana Doktora!!! Zdecydowanie! Chodziłam z córką od 5 tygodni po lekarzach i tylko On jeden wysłał nas do szpitala z podejrzeniem mononukleozy zakaźnej. W szpitalu patrzyli się na nas jak na idiotów podważając podejrzenia Pana Doktora. Po zrobieniu badań, jak na tacy wyszła mononukleoza. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! :-)

Bardzo dziękujemy Panie Doktorze! :-)