lek. dent. Mateusz Salicki

Dentysta na wizycie sympatyczny, uprzejmy, jednakże spory minus za to, że nie przyjął dziecka (które chodziło do niego wcześniej) z bólem i ropą. Nawet nie odpisał na SMS

Wspaniały dentysta. Delikatny. Wizyta w jego gabinecie to nie kara, a nawet trochę przyjemność. Znakomite podejście do dzieci, jak również do dorosłych pacjentów. Wiedza w swoim fachu. Polecam

Rewelacyjny, bardzo kompetentny lekarz. Wcześniej przez kilka lat korzystałam z opieki dentystycznej innej lekarki z zespołu Trident i to była porażka. Dr Salicki naprawił błędy poprzedniczki , poniósł dodatkowe koszty za które firma Trident mnie nie obciążyła, co stawia też całą firmę w dobrym świetle. Ogólnie dr Salicki jest przesympatycznym, niezwykle oddanym swojej pracy lekarzem. Polecam go każdemu! Bardzo życzliwy specjalista! W stomatologii to dwie kluczowe sprawy.