lek. dent. Mateusz Stasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Pierwszą styczność z dr Stasiakiem miałam w 2009 r., kiedy to jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania mojej jedynki, którą inny lekarz prawie mi zmarnował. Nie dość, że Pan Doktor uratował mi ząb, to od 8 lat nie mam problemów z zębami. I nigdy nie zostałam "naciągnięta" nawet na złotówkę, a takie podejście jest bardzo często spotykane u innych lekarzy przyjmujących na wizyty prywatnie. Szczerze polecam profesjonalizm i uczciwość Pana Doktora. A poza tym to przemiły człowiek. :)

Najlepszy dentysta! Delikatny, porządnie wykonane plomby, ciągle pyta się czy coś boli, na prawdę polecam.

Bardzo mily i sympatyczny Dzieki niemu pozbylam sie leku przed dentysta Nie zamienie go na innego Szczerze polecam

Bardzo mily i sympatyczny
Dzieki niemu pozbylam sie leku przed dentysta
Nie zamienie go na innego
Szczerze polecam

Byłam u pana Mateusza Stasiaka na wizycie kontrolnej. Nie bolały mnie zęby jednak Było widac jak szóstki juz sie delikatnie psują, wiec udałam sie na poprawę ich i po wizycie u tego pana zaczęły mnie bolec "naprawione" zeby, gdy tylko cos ugryzłam.. Nie polecam.

Super stomatolog miły, solidny i bardzo przyjemnie sie tam chodzi godny polecenia lekarz nie zmienię na innego stomatologa.

Dobry lekarz. Godny polecenia. Byłam raz na wizycie. Jedynie trochę za mało przejęty pracą. Ale specjalista wspaniały.

Zdecydowanie polecam! Tak pracują dentyści z powołania.

Zdecydowanie polecam! Tak pracują dentyści z powołania.

Bardzo, bardzo miły i sympatyczny człowiek. Dokładnie i profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Znalazłam swojego dentystę :))

Wszystko jak najbardziej w porządku! Sympatyczny dentysta, podchodzący bardzo profesjonalnie do klienta.

Wszystko jak najbardziej w porządku!
Sympatyczny dentysta, podchodzący bardzo profesjonalnie do klienta.

Lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i kompetentny. Polecam każdemu

Lekarz z powołania, bardzo sympatyczny i kompetentny. Polecam każdemu

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kalisz"?

lek. dent.
Katarzyna Krokos