lek. dent. Mateusz Stasiak

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Najlepszy Stomatolog w mieście. Pan Doktor jest bardzo delikatny, informuje co robi i wykonuje prace rzetelnie. Polecam z całego serca. Korzystamy całą rodziną z usług Pana Doktora a przy tym ceny nie zwalają z nóg. Zawsze chętny do pomocy.

Nie polecam.po 2 latach od zrobienia mostu proteza zaczla sie ruszac po wizycie okazalo sie ze 2 z 4 zebow na ktorych osadona byla korona zgnily,pan doktor polecil asystetce przyklejenie protezy zpowrotem nie usuwajac zepsutych ,a na odchodne stwierdzil ze mam myslec o implantach.

Nie polecam po 10 latach leczenia u Pana doktora okazuje się że łamie szpilki od kanałowego leczenia w zębach nieprzyznajac się do tego zmuszona byłam zasięgnąć opinii innego specjalisty pn ból był niedowytrzymania a z opini pana doktora to była infekcja po leczeniu kanalowym co okazało się bzdurą bo pantomograf pokazał jak umiejętnie jest złamana igła teraz ktora zagraża mojemu życiu pn.przebija się przez korzeń i w każdej chwili może się to źle skończyć na szczęście zostałam skierowana do kliniki i zostanie wykonany bardzo kosztowny zabieg który nie daje gwarancji powodzenia a co jest lepsze to takich niespodzianek ma jeszcze w dwóch kolejnych zębach ale na szczęście w tych nie jest tak aż źle usytuowane. Sprawdzajcie swoje zęby po leczeniu kanalowym u Pana doktora bo ja nie byłam tego świadoma do pewnego momentu.Po rozmowie ze znajomymi którzy też leczyli zęby u Pana doktora mówią że mają niedoleczone do konca kanały. Nie polecam

Dr. Mateusz Stasiak - profesjonalizm i fachowość. Pan Doktor to nie tylko lekarz, to Szaman zaczarowujący swoim spokojem strach,delikatny, uważny, to fachowiec, który robi co trzeba, nie "doktorzy", zmniejsza dystans w dobrym tego słowa znaczeniu, zawsze znajdzie termin jeśli jest paląca potrzeba. Dziś od ręki , "bez trybu" zrekonstruował złamaną jedynkę, choć groziło mi,że powitam Nowy Rok z przeciągiem. Bardzo dziękuję. Polecam Gabinet. Moim zdaniem najlepsza, najmilsza, najbardziej profesjonalna obsługa Lekarza i całego Zespołu.

Chodzę do Pana Mateusza już kilka lat i tak po kolei wciągamy cała prawie Rodzinę nie mówiąc o znajomych którzy też mu zaufali i są bardzo zadowoleni....dodatm tylko że jeżdżę również z Synem i ma super podejście nic na siłę wyczeka moment wytłumaczy co będzie robił i na koniec nagroda 😆dodam że u Pana Doktora nie biorę znieczulenia przy zwykłym plombowaniu jest na tyle delikatny że chyba gorsze jest dla nie to znieczulenie😆Polecam naprawdę godny polecenia dentysta bez wygórowanych cen za usługi.

Również polecam, miły ,sympatyczny dentysta z dobrym podejściem i dobrym znieczuleniem :) dwa zęby wyrwane bez bólu;)

Pan Doktor to świetny specjalista i nie wyobrażam już sobie wizyty u innego stomatologa! Wszystko dokładnie wyjaśnia, leczy bez najmniejszego bólu i nie naciąga pacjenta na niepotrzebne koszta. Cierpliwy, spokojny, przemiły człowiek :).

Cierpliwy, spokojny, przemiły człowiek :).

Najlepszy dentysta! Delikatny, porządnie wykonane plomby, ciągle pyta się czy coś boli, na prawdę polecam.

Pierwszą styczność z dr Stasiakiem miałam w 2009 r., kiedy to jako jedyny lekarz podjął się próby ratowania mojej jedynki, którą inny lekarz prawie mi zmarnował. Nie dość, że Pan Doktor uratował mi ząb, to od 8 lat nie mam problemów z zębami. I nigdy nie zostałam "naciągnięta" nawet na złotówkę, a takie podejście jest bardzo często spotykane u innych lekarzy przyjmujących na wizyty prywatnie. Szczerze polecam profesjonalizm i uczciwość Pana Doktora. A poza tym to przemiły człowiek. :)

Bardzo mily i sympatyczny Dzieki niemu pozbylam sie leku przed dentysta Nie zamienie go na innego Szczerze polecam

Bardzo mily i sympatyczny
Dzieki niemu pozbylam sie leku przed dentysta
Nie zamienie go na innego
Szczerze polecam