dr Mateusz Stolecki

Bardzo empatyczny lekarz,z powołania.Jasno i klarownie tłumaczy, na wizycie zawsze czuję się swobodnie.Oby więcej takich specjalistów.

Polecam Pana dr Mateusza Stoleckiego długo szukałam i znalazłam doktor z podejściem i powołaniem w skali od 1 do 10 dałabym 15 😊

Świetny specjalista, super podejście do pacjenta. Rozwiewa wszystkie wątpliwości i widać, że mu się "chce". Polecam serdecznie.

Do Pana Stoleckiego przepisałam się w trakcie ciąży (26 tc.), wcześniej korzystałam z opieki prywatnej, jednak pomimo niebywałych kompetencji lekarki badanie było dla mnie traumą, dosłownie chciałam uciekać przez okno... W mojej okolicy nie ma zbytnio wyboru, ale stwierdziłam, że lepszy będzie ktokolwiek (Pan dr nie miał opinii) niż ten stres, który funduje sobie co 2 tygodnie. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie usłyszałam "taką ma Pani budowę", a badania nawet nie poczułam. Odtąd z każdą kolejną wizytą było już tylko lepiej. Pan Mateusz z cierpliwością odpowiada na pytania, i jest bardzo otwarty na relację z pacjentem. Okazał mi także zainteresowanie po porodzie odwiedzając mnie na sali i pytając o samopoczucie, co było bardzo miłe. Zdecydowanie polecam serdecznie i wiem, że będę wierną pacjentką. Trudno o lepszego lekarza, a w swoim życiu już ich sporo przerobiłam. Nie ukrywam, że zawsze wybierałam wizyty prywatne, gdyż uważałam, że tak będę bardziej zaopiekowana, jednak Pan Mateusz nawet w ramach świadczeń NFZ nie traktuje kobiety jak piąte koło u wozu. Można mu ufać i na nim polegać!

Doktor Stolecki jest lekarzem z prawdziwego powołania. Na wizycie nigdy nie pozwolił mi poczuć krępacji. Zawsze szczegółowo odpowiada na zadawane pytania, a pod koniec mimo wszystko pyta, czy jest jeszcze coś, co mógłby wyjaśnić. Wszystkie przeprowadzone badania zawsze są szczegółowe i delikatne. Każda istotna rzecz zawsze jest dokładnie omówiona przez lekarza. Wiem, że mogę zapytać o wszystko, co przyjdzie mi do głowy i nie zostanę wyśmiana. Doktor Stolecki przejawia spokój, pewność siebie i opanowanie. Niezależnie od słów, jakie padają, zawsze stara się uspokoić pacjentkę. Nie rzuca słów na wiatr, nie obiecuje czegoś, czego nie jest na sto procent pewien. Nie przepisuje leków w ciemno, a jeśli decyduje się na przepisanie jakiegoś, to zazwyczaj najpierw zleca powtórkę badań z krwi lub moczu, żeby być pewnym. Doktor zaraża optymizmem i entuzjazmem. Nie zamierzam nigdy zmieniać lekarza i każdemu polecam! To nie tylko lekarz, ale przede wszystkim człowiek z ogromnym sercem.

Ginekolog z powołania który umie słuchać i konkretnie powiedzieć co i jak. Poświęca dużo czasu pacjentce -takich lekarzy ze świecą szukać.

Pan Mateusz Stolecki, to lekarz z powołania. Uratował mi życie, będąc w ciężkim stanie i trafieniu do szpitala. Wszystko wytłumaczy odnośnie choroby i zażywanych lekach, zawsze znajdzie czas na rozmowę. Polecam z pewnym przekonaniem że jest to do tej pory najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić.

Moja pierwsza, profesjonalna wizyta u ginekologa od lat. Na każde zadane pytanie otrzymałam pełną odpowiedź - nikt nie odesłał mnie do informacji na opakowaniu czy też internetu(!!!) Samo badanie przeprowadzone delikatnie i szczegółowo. Aktualnie jestem stałą pacjentką Pana Doktora i nie planuje zmiany lekarza. Córkę również zapisuje na badania kontrolne do dr. Stoleckiego. Jeśli szukacie pierwszego ginekologa dla córki lub dla kobiety już w dojrzałym wieku - bardzo polecam.

Doktor Mateusz to zdecydowanie najlepszy ginekolog jakiego miałam. Do tej pory zawsze lekarze byli niedelikatni albo nieuprzejmi, często nie chciało im się nawet odpowiadać na pytania. Raz raz i gotowe. Doktor Stolecki widać, że stara się żeby pacjentka jak najmniej się krępowała, odpowiada na każde pytania (nawet ogólnomedyczne) z sensem i zainteresowaniem. Przewlekły problem z nieregularnym krwawieniem, z którym chodziłam od lekarza do lekarza, miałam przepisywane najróżniejsze leki, doktor rozwiązał jedną wizytą. Szczerze polecam tego Lekarza.

Długo szukałam dobrego ginekologa aż trafiłam na dr Stoleckiego. Konkretny, fachowy, rzetelny lekarz ! Bardzo polecam