Polecam wszystkim Pana Doktora Mateusza Sumarę. Według mnie jest to człowiek bardzo kompetentny, z życzliwym podejściem do każdego pacjenta. Miły, bezpośredni i z ogromnym poczuciem humoru. Mój wybór padł na Doktora Sumarę przypadkowo - po prostu czas oczekiwania na wizytę do Niego był najkrótszy. Wizyta, skierowanie do szpitala, operacja ( 18.12.2014 - odcinek lędźwiowy kręgosłupa), wypis do domu - to wszystko w ciągu 7 dni. Po operacji ogromna ulga i powrót do normalności po prawie dwuletnim cierpieniu, ciągłym bólu i różnych rehabilitacjach. Pobyt w szpitalu w Mielcu na oddz. neurochirurgicznym ...

Pobyt w szpitalu w Mielcu na oddz. neurochirurgicznym mimo strachu i cierpienia wspominam miło dzięki prawdziwemu zainteresowaniu moją chorobą, rzetelną informacją, a także dzięki miłej, przyjaznej, fachowej opiece Pań Pielęgniarek.
Serdecznie dziękuję - Anna Świąder

Doktor Mateusz Sumara to bardzo dobry specjalista, lekarz z prawdziwego zdarzenia, uprzejmy, życzliwy. Bardzo dobre podejście do pacjenta, fachowa opieka zarówno przed, jak i po operacji. Gorąco polecam lekarza Sumarę oraz dziękuję za opiekę całemu Oddziałowi Neurochirurgii w Mielcu.

Serdeczne podziękowania dla dr Mateusza Sumara. Trafna diagnoza, szybka reakcja, sprawne zorganizowanie i przygotowanie do operacji. Operacja przebiegła bez problemów, założony cel osiągnięty. Bardzo spodobało mi się podejście dr Mateusza do pacjenta, obszerne poinformowanie o stanie zdrowia przed jak i po operacji. Pacjent nie czuje, żadnej presji i podejmuje decyzję świadomie. Daje duże poczucie zaufania, jeśli będzie konieczność ingerencji to bez wahania oddam się w jego ręce. Polecam gorąco !!! Dość życia z bólem. Operacja 23.01.2015

Serdeczne podziękowania dla dr Mateusza Sumara.
Pacjent nie czuje, żadnej presji i podejmuje decyzję świadomie.
Polecam gorąco !!!
Dość życia z bólem.
Operacja 23.01.2015

Polecam wszystkim doktora Mateusza Sumarę. Według mnie jest to osoba kompetentna, z życzliwym podejściem do Pacjenta. Miły, bezpośredni, z poczuciem humoru:) Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Z poważaniem Jan Wójcik.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
Z poważaniem Jan Wójcik.

Bardzo dobry lekarz, miły i życzliwy z bardzo dużą wiedzą i trafną diagnozą. Gorąco polecam tego lekarza

Bardzo dobry specjalista , ludzkie podejście do pacjenta, rzeczowy i kompetentny . Trafna i dobra diagnoza operacja wykonana z bardzo dobrym skutkiem . Polecam w imieniu mojej siostry Magdaleny Kmiecik która dzięki pomocy pana doktora wraca do zdrowia serdeczne podziękowania w imieniu siostry

Chciałabym serdecznie podziękować doktorowi za bardzo dobrą opiekę podczas dwóch operacji na kręgosłup. Ma wspaniałe podejście do pacjentów, każdemu poświęca potrzebny czas i jasno wyjaśnia wszystko co związane z leczeniem. Jest uprzejmy a zarazem konkretny. Jestem zadowolona i polecam każdemu.

Serdeczne podziękowanie składam panu dr Mateuszowi Sumara za profesjonalne wykonanie zabiegu dzięki któremu znowu mogę cieszyć się życiem bez bólu i dzięki któremu mogłem powrócić do normalnego funkcjonowania. Bardzo dziękuję.

Konkretny, rzeczowy. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na zadane pytania . A przy tym sympatyczny i z dużym poczuciem humoru. Polecam

Bardzo sympatyczny lekarz. Wszystko wytłumaczył, opowiedział na czym będzie polegał zabieg, jak może być po i czego mogę się spodziewać, a czego nie. W oddziale bardzo zabiegany, jednak stara się znaleźć chwilę aby odpowiedzieć na pytania, człowiek czuje się wtedy pewniej. Jestem bardzo zadowolona.

Jestem bardzo zadowolona.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Mielec"?

oddział neurochirurgia
Mielec