lek. dent. Mateusz Sztuka

Zostałam przyjęta z bólem zęba w weekend majowy. Niestety okazało się, że ząb nadawał się tylko do usunięcia. Jeszcze nigdy nie była w tak delikatny sposób znieczulona. Samo usunięcie również sprawne i delikatne.

Do doktora Mateusza trafiłem z polecenia. Miałem poprawiane leczenie kanałowe. Zanim usiadłem na fotelu doktor wszystko mi wyjaśnił, omówił w czym tkwi problem i jak go naprawić. Wizyta była bezbolesna, przebiegała sprawnie. Jestem bardzo zadowolony, umówiłem się na kolejną wizytę. MEGA PLUS za podejście z planowaniem leczenia!!!!

Do doktora Mateusza trafiłem z polecenia.
Wizyta była bezbolesna, przebiegała sprawnie.
Jestem bardzo zadowolony, umówiłem się na kolejną wizytę.
MEGA PLUS za podejście z planowaniem leczenia!!!!

Miałam do czynienia z pracą doktora Mateusza Sztuki i jego podejściem do pacjęta. . Wizyty przebiegają szybko, sprawnie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzęt Mialam dosyc skomplikowana sprawe, ktora zostala zalatwiona bez problemow a zwlaszcza bezboleśnie. Wcześniej korzystałem z usług kilku stomatologów - od czasu, gdy trafiła do pana Mateusza nie szukam nowych gabinetów - profesjonalne podejście i konkretne informacje o moim aktualnym stanie sprawiają, że człowiek nabiera zaufania (a jest to ważne w sytuacji, gdzie obca osoba z wiertłem ma wpływ na Twoje zdrowie i estetykę). :) POLECAM !

POLECAM !

Zdecydowanie najlepszy fachowiec jakiego znam. Uratowal mi zęba, któego inni stomatolodzy chcieli usunąć. Szkoda, że wyjechał już ze śląska. Leczyła sie u niego moja cała rodzina

Wciąż poszukujesz "Stomatolog "?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza