lek. dent. Mateusz Sztuka

Miałam do czynienia z pracą doktora Mateusza Sztuki i jego podejściem do pacjęta. . Wizyty przebiegają szybko, sprawnie, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzęt Mialam dosyc skomplikowana sprawe, ktora zostala zalatwiona bez problemow a zwlaszcza bezboleśnie. Wcześniej korzystałem z usług kilku stomatologów - od czasu, gdy trafiła do pana Mateusza nie szukam nowych gabinetów - profesjonalne podejście i konkretne informacje o moim aktualnym stanie sprawiają, że człowiek nabiera zaufania (a jest to ważne w sytuacji, gdzie obca osoba z wiertłem ma wpływ na Twoje zdrowie i estetykę). :) POLECAM !

POLECAM !

Zostałam przyjęta z bólem zęba w weekend majowy. Niestety okazało się, że ząb nadawał się tylko do usunięcia. Jeszcze nigdy nie była w tak delikatny sposób znieczulona. Samo usunięcie również sprawne i delikatne.

Do doktora Mateusza trafiłem z polecenia. Miałem poprawiane leczenie kanałowe. Zanim usiadłem na fotelu doktor wszystko mi wyjaśnił, omówił w czym tkwi problem i jak go naprawić. Wizyta była bezbolesna, przebiegała sprawnie. Jestem bardzo zadowolony, umówiłem się na kolejną wizytę. MEGA PLUS za podejście z planowaniem leczenia!!!!

Do doktora Mateusza trafiłem z polecenia.
Wizyta była bezbolesna, przebiegała sprawnie.
Jestem bardzo zadowolony, umówiłem się na kolejną wizytę.
MEGA PLUS za podejście z planowaniem leczenia!!!!

Zdecydowanie najlepszy fachowiec jakiego znam. Uratowal mi zęba, któego inni stomatolodzy chcieli usunąć. Szkoda, że wyjechał już ze śląska. Leczyła sie u niego moja cała rodzina