lek. wet. Mateusz Szymanek

Weterynarz

Super miły fachowiec. .. POLECAM WSZYSTKIM KTORZY KOCHSJA SWOBE ZWIERZAKI TAL JAK JA MOJEGO widać że ta praca to jego pasją. nie nsciagaja na kase..widac ze to jest powolanie. Podejście do mojego 11 letniego pieska takie jakiego nie widziałam przez te 11 lat u tych weto do których chodziłam a których nie polecam juszczak Grzegorczyk bulgarska poznan. Tu na plewiska poszłam z polecenia i nie żałuję ... szkoda ze tak późno trafił mój piesek w tak dobre ręce pana dr Mateusza i tego drugiego lekarza pozdrawiam i polecam

Niewielu jest takich weterynarzy jak Pan doktor Mateusz Szymanek . Jest wspaniałym specjalistą z odpowiednim przyjacielskim podejściem do zwierząt . Potrafi w krótkim czasie postawić właściwą diagnozę i wyleczyć nawet te najtrudniejsze przypadki . Jego gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny , a opłaty za usługi weterynaryjne są rozsądne . Polecam jego gabinet PRO-VET w Plewiskach z całego serca .

Polecam Pana doktora!!! Bardzo dobry specjalista , poświęca tyle czasu ile trzeba i tłumaczy wszystko krok po kroku. Przy tym rozsądna cena wizyty.

Przy tym rozsądna cena wizyty.