Specjalista położnictwa i ginekologii. Pracował przez 8 lat w Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. Przez ostatnie kilka lat pracował w Szpitalu Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Pracował również w Wielkiej Brytanii w Blackheath Hospital w Londynie. Odbywał także wolontariat w Hospital de Arzobispo Loayza w Limie w Peru. Konsultuje również w języku hiszpańskim, portugalskim, angielskim i rosyjskim.

Pan dr jest osobą bardzo ciepłą i empatyczną. Poświęcił mi dużo czasu, wszystko wytłumaczył. Stoicki spokój i wiedza na wysokim poziomie powodowały że byłam spokojna o maleństwo - w ciąży bardzo powikłanej.

Bardzo ciepły i wspaniały lekarz. Jako jedyny przy każdej wizycie pyta mnie o moje samopoczucie. Ma ogromna wiedzę i doświadczenie. Prowadził moja ciąże od początku do szczęśliwego rozwiązania, oby więcej takich lekarzy!

Rzetelny, konkretny i przede wszystkim widac ze wie co mowi. Poszlam "z ulicy" na usg poloznicze, ze wzgledu na wyjatkowe okolicznosci. Lekarz bardzo mnie uspokoił za co jestem bardzo wdzięczna!

Profesjonalista w każdym calu! Bardzo ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Zawsze przeprowadza konkretne badania, stawia odpowiednią diagnozę. Polecam z całą pewnością. Mój lekarz od 5 lat :)

Mam kawałek do Ginemedici, ale warto było udać się na wizytę do tego specjalisty. Zdrowie pacjenta jest na pierwszym miejscu, wszystkie badania wykonane rzetelnie, fachowe podejście i życzliwość. Pozdrawiam

Cieszę się, że trafiłam do Pana Doktora. Jest bardzo uprzejmy i przy tym posiada obszerną wiedzę, z resztą, jak każdy lekarz, u którego miałam okazję być w Ginemedice. Polecam.

Ogromny profesjonalizm, empatia i szacunek do pacjentki to tylko kilka największych zalet Pana Doktora. Widać że to co robi jest nie tylko jego pracą ale i pasją.

To moja kolejna wizyta - ponownie jestem zadowolona, wszystko odbyło się bez problemów, lekarz ma przyjazne podejście, doradza, tłumaczy i rozwiewa wątpliwości - polecam

Trafiłam do Pana doktora z niewyjaśnionymi dotąd objawami. Doktor zalecił dokładne, kompleksowe badania, postawił trafną diagnozę a co najważniejsze - wyleczył. Jestem bardzo zadowolona.

Świetny specjalista. Zgłosiłam się do Ginemediki z prośbą diagnostykę i odpowiednie leczenie. Uzyskałam pełną pomoc. Skutecznie doprowadzili mój stan zdrowia do normy. Polecam i pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Wrocław
AAVITA Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna
Racławicka 15/19
53-146 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław