lekarz Mateusz Wereszczyńskilekarz Mateusz Wereszczyński - zdjęcie profilowe

lekarz Mateusz Wereszczyński

Radiolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracował w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym oraz w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach.
Obecnie pracuje w ...

Obecnie pracuje w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie przy ul. Banacha.
W trakcie IV roku specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej.
W Ochota Medical Center zajmuje się szerokim zakresem badań USG

Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Wereszczyńskiego na USG. Pan doktor jest spokojny i życzliwy. Mówi dokładnie, co widać w badaniu USG. Sprawdza kolejno cały badany obszar. Pacjent dostaje dokładny opis. Powiedział, jakie powinnam zrobić jeszcze badania i do jakiego lekarza pójść. Podpowiedział coś bardzo prostego, a skutecznego. Miałam wrażenie, że dużo wie i chce pomóc, a to jest bardzo ważne.

Bardzo się cieszę, że trafiłam do doktora Wereszczyńskiego na USG.

najlepszy lekarz polecam w 100%. w moim przypadku był bardzo pomocny. wszystko dobrze wytłumaczy.!!!!!!