lek. dent. Mateusz Zybko

Gdybył mógł - dałbym więcej gwiazdek, bo lekarz zdecydowanie godny polecenia. Podejście Mateusza do pacjenta jest wspaniał. Wreszcie przestałem oddychać ustami brawo!

Kompleksowo zajął się moją chorobą przyzębia, założył aparat na zęby bez zarzutów. Ma poczucie humoru, fach w ręku i fajną brodę. :)

Jestem bardzo zadowolona z usług dr Zybko. Efekt prostowania zębów rewelacyjny! Pełen profesjonalizm, gorąco polecam

Moja uzębienie było tragiczne, ale Pan Mateusz Zybko pomógł z wyprostowaniem i łataniem dziury!!! Dziś ani śladu po mojej wadzie uzębienia! Polecam 10/10

Poza tym ,ze klinika jest na wysokim poziomie i obsluga mila to nic za tym nie idzie poniewaz pan dr.Zybko nastawiony jest jedynie na branie duzych pieniedzy za nic.Bylam u dr.Zybko poniewaz ulamal mi sie zab pan dr. stwierdzil na poczekaniu ,ze zab jest martwy jedynie przeczysci mi kanaly i trzeba zrobic koronke za 1200zl.Na nastepna wizyte mialam zglosci sie za tydzien.W drugim dniu po wizycie w ,,super klinice''zab zaczal mnie potwornie bolec i nie skutkowaly nawet silne srodki przeciwbolowe,a ze byl to weekend musialam z tym bolem czekac do poniedzialku.Juz nie udalam sie do pana Zybko lecz do innego stomatologa ,ktory stwierdzil cytuje:,,zostaly otwarte kanaly i nie zabezpieczone doszlo do perforacji zeba stad jest ten silny bol ,nie bylo takiej potrzeby, zeby grzebac w kanalach.Po tym stwierdzeniu lekarz zapytal mnie u kogo bylam a po podaniu nazwiska pana dr.stwierdzil ,ze to nie pierwszy pacjent, ktory ma komplikacje po wyjsciu z tego gabinetu nastepnie lekarz przypisal mi antybiotyk i dopiero po wyleczeniu tego stanu moglam leczyc zeba.Zdecydowanie nie polecam dr.Zybko,ktory zamiast leczyc szkodzi pacjentom.

Myślałam, że aparat na zęby zrujnuje moje życie towarzyskie, dlatego szukałam wizjonera, a nie zwykłego lekarza. Znalazłam. 10/10 mega polecam!

Przedewszystkim trzeba zacząć od jednego prostego stwierdzenia - poziom gabinetu Pana doktora jest naprawde na najwyższym poziomie (z uwzględnieniem przesympatycznych asystentek :) ) Zabieg został wykonany tak sprawnie i w tak ekspresowym tempie ,że znieczulenie nabrało całkowitej siły gdy ja już byłem dawno po zabiegu :) (warto zaznaczyć,że nie musiałęm wcale o nie prosić - zostało one zaaplikowane z automatu ) Na wielki plus przemawia fakt ,osobnej poczekalni dla dzieci . Posumowując z pełną świadomością polecam usługi Pana Mateusza Zybki . Wyposażenie i jakoś wykoanania zabiegów stomatologicznych jest na wysokim ...

Na wielki plus przemawia fakt ,osobnej poczekalni dla dzieci .

Posumowując z pełną świadomością polecam usługi Pana Mateusza Zybki . Wyposażenie i jakoś wykoanania zabiegów stomatologicznych jest na wysokim poziomie .

D.Gajewski

Pan Mateusz to istny profesjonalizm! Ma podejście, wiedzę i fachowość - tego oczekiwałem i oczekuję od każdego dentysty!

Pan Doktor, poza tym, że jest przesympatycznym człowiekiem na bardzo wysokim poziomie, jest świetny w tym co robi. Szczerze polecam!

Sam jestem stomatologiem .... proszę uwierzyć ... potrafię to ocenić w sposób obiektywny ... to lekarz z pasją ... dokładny, uprzejmy o dużej wiedzy mimo młodego wieku ... więcej takich a będziemy najlepsi w Europie. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie. Chciałbym napisać osobie ,która tak niepozytywnie wyraziła się o doktorze Zybko, by pisząc takie brednie miała odwagę się podpisać a nie występować jako anonim ... a może to konkurencja,która podupada. Moja opinia nie polega na koleżeństwie tylko obiektywnej ocenie. Pochodzę z południowej Polski a do gabinetu trafiłem przez przypadek. Proszę także pamiętać, że jakośc kosztuje. Lek. stom. ortodonta Zygmunt Drozd