lekarz Matylda Kramkowska

Najlepszy pediatra jakiego znam. Obie córki były pod opieka P. Matyldy i zawsze prowadzone najlepiej jak mogłam sobie wymarzyć jako matka. Życzliwa, konkretna i zawsze opanowana. Polecam z całego serca!

Świetny lekarz.Szkoda ze juz nie przyjmuje na Podgorzu.Super podejście.Ponad 10 lat leczylam dzieci u Pani Doktor

Cudowna kobieta i wspanialy lekarz. Dwa razy wyleczyla moje córeczki z zapalenia płuc w domu bez szpitala ☺

To najlepszy pediatra, jakiego spotkałam. Dzięki Pani Doktor syn wyzbył się urazu na punkcie lekarzy. Poza tym wykryła zapalenie płuc, którego żaden inny pediatra nie wysłuchał przez pół roku. Wyprowadziła syna "na prostą". Super specjalista i wspaniały człowiek.