lek. stom. Matylda Lempel-Charęza

Ortodonta, Stomatolog dziecięcy

2,7
2,2

Co wizyta to Pani doktor miło nas zaskakuje. A to z rozpędu przebada dwoje dzieci mimo, że zapisane na wizytę jest jedno (drugie tylko towarzyszyło). A to znajdzie ekspresowy termin na wycisk pod aparat :) Z mojego punktu widzenia przyjmuje pacjentów sprawnie.

Przyłączam się do opinii. Na trzeciej, kolejnej z nic nie wnoszących wizyt, polegających na oglądnięciu dziecka, dowiedzieliśmy się, że właściwie syn powinien trafić do innego lekarza. Trwało to ok. 10 miesięcy. Czas uciekał...

Pani ortodonta stwierdziła u mojego dziesięcioletniego dziecka cztery poważne wady zgryzu, lecz zasugerowała leczenie aparatem dopiero za 2 lata.Zapytają Państwo dlaczego? Ano dlatego, że za 2 lata syn skończy 12 lat i wszelkie opłaty za leczenie zgryzu ponoszą rodzice z własnej kieszeni, a są to niebagatelne kwoty /na dzień dzisiejszy Pani doktor wyliczyła 9 tysięcy PLN/. Zdecydowanie nie polecam, tym bardziej, że zadziwiająca jest nieuprzejmość lekarki wobec rodziców i brak podejścia Pani pedodonty do małego pacjenta.

Zdecydowanie odradzam, chodzilśmy rok najpierw Pani Doktor stwierdziła że syn ma nosić aparat, potem że jest zły aparat, następnie że trzeba zrobić nowy a w dniu wycisku, że nie musi bo to nic nie da!!! Nigdy nie spotkałam takiego lekarza i prosze omijać z daleka.

jestem zadowolona z wizyty,dowiedziałam sie ,to co chiałam wiedziec.

jestem zadowolona z wizyty,dowiedziałam sie ,to co chiałam wiedziec.

Pani doktor skrajnie zestresowała dziecko, niczego nie tłumaczyła, była totalnie nieprzyjemna i na dodatek w niczym nie pomogła. Moze dlatego ze wizyta nie była płatna. A może Pani zjadłą wszystkie rozumy. A może....nie konczę przez grzeczność.