dr Maurycy Jakubiec

U mnie po zabiegu pozostały ohydne blizny pomimo ich właściwego traktowania. Dodatkowo musiałem wracać po usunięciu szwów, bo zostawili (nie zauważyli) - wszystko prywatnie... nie polecam

Zajebisty chirurg!!!!! Nie trzeba więcej się rozpisywać 💪Pełen profesjonalizm i doświadczenie Polecam bardzo! !

Pan doktor, który powinien poświęcić chociaż parę minut na rozmowę, potraktował mnie jak przedmiot. USG obu piersi zrobił w minutę, bo jak powiedział "musi przyspieszyć" i nawet gdy powiedziałam, że wyczuwam guzek nie popatrzył na to miejsce. Mam nadzieję, że innych pacjentów doktor potraktuje jak ludzi.

Taki właśnie powinien być chirurg.Profesjonalista.Pierwszy raz nie czułam strachu podczas zabiegu(usunięcie żylaków).Dziękuję Panie Doktorze.

Operacja przepukliny. Super fachowiec przestrzegający procedur medycznych. Powrót do zdrowia błyskawiczny bez środków znieczulających. Rana bardzo ładnie zszyta i sucha. Powrót do normalnego funkcjonowania (bez podnoszenia ciężarów) po tygodniu od zabiegu. Można jeżdzić samochodem bez obaw.

Dr Jakubiec operował mojego męża na przepuklinę.Bardzo dobry fachowiec, kompetentny i rzetelny! Polecam.

Byliśmy z dwojgiem dzieci na zabiegu tzw OPP ,Opanowanie Profesjonalizm ,Perfekcja. Dziękujemy dr.Jakubcowi

od kilku lat korzystam wraz z moją rodziną z usług Tego lekarza mój mąż zawdzięcza mu zdrowie a może nawet życie jest lekarzem z powołania posiada intuicję lekarską ma doskonały zmysł organizacyjny czego przykładem jest jego placówka MEDICUS temu lekarzowi materializm i jakiekolwiek zyski "dodatkowe "są zwyczajnie obce - to profesjonalista w każdym calu. Dziękuję i pięknie pozdrawiam Panie Doktorze!

Dziękuję i pięknie pozdrawiam Panie Doktorze!

Bardzo dobry lekarz! Życzę wszystkim aby trafili do takiego doktora.Byłam przez niego operowana laparoskopowo .Personel miły i fachowy.Placówka wspaniała .Gratuluję i polecam!!!

Bardzo dobry lekarz!

Jestem bardzo zadowolony z usług dr Jakubca pomimo że nie jestem przystojny, młody, piękny i bogaty .Jest to lekarz kompetentny,z dużą wiedzą.Dzięki jego fachowej pomocy wreszcie mogę normalnie funkcjonować.Polecam