1,4
1,5
1,3

Żałuję, że przed wizytą nie przeczytałam opini. Ten lekarz to jedna wielka pomyłka, nigdy więcej. Cała wizyta trwała 3 minuty(poszłam potwierdzić ciążę) powiedział, że zarodek jest pusty więc jest albo zbyt wcześnie albo już poroniłam. Przyjść za dwa tygodnie. Na następny dzień u innego ginekologa okazało się, że jestem w 8tc i słychać bicie serduszka. Nie polecam najadłam się mnóstwo stresu i nerwów

byłam pierwszy raz mimo złych opinii ,lekarz to totalna pomyłka i pomylił chyba zawody! jestem w 7 TC chciałam potwierdzić ciążę czy wszystko jest ok badanie nie trwało nawet minuty a cała wizyta nie trwała nawet 5 minut zero wywiadu z pacjentem jedyne co usłyszałam przyjść za dwa tyg.

Dla mnie ok. Neutralnie. Normalnie. Po prostu w porządku. Bez negatywów, ale i też bez jakiś mega pozytywnych odczuć. Zwyczajna wizyta👍

Nie polecam tego lekarza. Stałam kilka minut rozebrana do badania a w tym czasie pan doktor pisał sobie smsa. W trakcie usg które zrobił "brutalnie" zapytał kiedy miałam usuniętą macicę. Po moim zdziwieniu jednak dopatrzył się że ją mam. Kobiety omijajcie tego "lekarza" szerokim łukiem. Ja na pewno nigdy świadomie nie skorzystam z jego "usług".

Nie polecam tego lekarza. Wszystko trzeba się dopytywać. Żadnej informacji, czegokolwiek. Ja jako pacjentka mam prawo nie wiedzieć o co mam pytać. Wizyta kontrolna po operacji. Zero badania, wytłumaczenia co można a czego nie. Wchodzisz na wizytę a pan doktor tylko patrzy w monitor. To bardzo zniechęca do chodzenia do ginekologa. U mojej koleżanki na usg widział jajnik, który został jej usunięty. To nie jest opieka medyczna jaką powinnyśmy mieć.

Ten Pan zwany lekarzem to pomyłka. Nie potrafi wyliczyć terminu porodu ,, bez kuleczka" kazal mi wpisać w internet kalkulator termin porodu i sobie zobaczyć. Po rozebraniu się leżałam z 7 min bo on pisał sobie sms-y. Pacjentki traktuje beż szacunku. Jestem zdruzgotana ze tacy ludzie lecza.

Jestem zdruzgotana ze tacy ludzie lecza.

Masakra, nie chcę opisywać szczegółów, po prostu omijać, omijać i jeszcze raz omijać...dziwne, że ktoś chce zatrudniać takie osoby...

Witam nie polecam tego lekarza pierwszy raz spotkałam się z taką obojętnością i brakiem zaangażowania.

Człowiek bo trudno nazwać go lekarzem pomylił zawody. Odnosi się do kobiet jak do krowy i tak je traktuje. Zmęczony życiem i praca. Na emeryturę juz czas i zrobić miejsce tym którym się chce

lekarz bardzo słaby brak chęci leczenia mało pomocny znudzony życiem nie potrafi pomóc pacjentce odradzam