dr n. med. Maurycy Piotrowski

Alergolog, Dermatolog

2,9

spełnia wszelkie oczekiwania zosia ma skaze bialkowa i zaswiadczenie wystawil bez problemu nie tak jak inni

lekarz potrafi przez makijaż "ocenić" co się dzieje i zapisać krem o dużym spektrum działania nie precyzując co podejrzewa, przy pacjencie rozmawia przez telefon lekceważąc go ...

Leczy mnie od 0,5 roku na drożdżaki (tak twierdzi) nie stosował nic innego oprócz antybiotyków i maści których nie mogę stosować> Mam już tych maści 4 i żadna mi nie pomaga. Czekać trzeba długo nawet jak się jest zapisanym na godzinę. Pani rejestratorka napastliwa i opryskliwa ciągle pilnuje kasy doktora! Pierwszy kontakt ma się właśnie z tą Panią jest agresywna i opryskliwa! Mówiłam doktorowi o tym ale brak reakcji. Samego doktora nie polecam. Właśnie zmieniłam lekarza i efekty są bez porównania lepsze! TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA OD TEGO LEKARZA !!!!!

Witam byłam u tego lekarza z dzieckiem.Córka ma wypryski na twarzy jak się później okazało ma skazę białkowa i atopowe zapalenie skóry. Pan Maurycy stwierdził że to na pewno nie jest alergia dał próbkę kremu kazał smarować i na pewno przejdzie nie przeszło. Wizyta trwała ok 5 minut, po wejściu do gabinetu lekarz rozmawiał przez telefon ok 10 minut na swoje prywatne sprawy. Dziecko ma 6miesięcy. W ogóle nie jestem zadowolona z tego lekarza nie polecilabym nikomu, aha zapomniałam dodać, że lekarz stwierdził że to tylko potówki a nie alergia.

Od 17 lat walczę z trądzikiem i ropnymi zmianami na plecach i twarzy. Zmiany te pozostawiły liczne blizny. Przez ten okras leczyłem się u wielu "specjalistów" najróżniejszymi specyfikami. Nawet w desperacji domięśniowo przyjmowałem autoszczepionkę-kosztowna nieskuteczna terapia. Stosowałem także zioła, diety, herbaty, kuracje oczyszczjące itd.itp. Mój organizm był b. osłabiony. Miałem także inne infekcje w tym grzybice i gronkowca po tych wszystkich zabiegach. Pan doktor powiedział na wstępie, że wie jak mnie wyleczyć bez zadawania pytań. Ja jednak powiedziałem czym byłem wcześniej leczony. Nie chciałem brać także Tetralysalu. Jednak doktor przepisał mi antybiotyk nie słuchając moich wyjaśnień. inaczej dobrał dawkę niz pozostali dermatolodzy 1 tab. na noc+ maść na dzień i na noc. Jedna maść na dzień nie działała wiec doktor przepisał inną. Wspomniał też o diecie bez produktów mlecznych i słodyczy, kawy, alk. owoców tj. banany. Na szczęście posłuchałem doktora. Ostre zapalenie minęło. Niestety gdy tylko przestaję stosować antybiotyki po penym czasie trądzik powraca w łagodniej formie. Tym bardziej jak za namową skuszę się zjeść coś słodkiego lub wypiję lampkę wina. W moim przypadku leczenie przynosi b. dobre rezultaty. Polecam

Mam 50 lat. Od urodzenia choruję na atopowe zapalenie skóry. Od 10 lat jestem pacjentkom pana Maurycego Piotrowskiego i nareszcie mam spokój z dolegliwościami! To pierwszy lekarz, który obejrzał moją skórę przez szkło powiększające. Do tej pory lekarze oglądali mnie z za biurka mówiąc cyt; wiem co pani dolega. Być może wiedzieli ale nie pomogli. Doktor Piotrowski jako jedyny potraktował mnie jako pacjentkę która wymaga leczenia. W dodatku jest skuteczny! Usłyszałam, że jest lekarzem, który stosuje przestarzałe metody leczenia. Nie wiem! Nie znam się na metodach leczenia mojego schorzenia ale wiem na pewno,że metoda doktora Piotrowskiego jest skuteczna! Od 10 lat mam chorobę pod kontrolą! Jako dojrzała kobieta nie muszę chować rąk, szyi, twarzy ponieważ mam czystą skórę! Gorąco polecam wizytę u doktora Piotrowskiego. To jest lekarz, który wie i rozumie jak trudno żyć z chorobą skóry. Panie doktorze bardzo dziękuję za zrozumienie i okazywaną, realną pomoc. D. Stadlmajer

lekarz który troszczy się o pacjenta i nie robi tego dla kasy

lekarz który troszczy się o pacjenta i nie robi tego dla kasy

brak słów na tego lekarza!! ponieważ leki które mi przypisuje nic nie pomagają... jak mu się o tym powie to stwierdzi ze tak musi byc i czas leczenia jest bardzo długi. niby przyjmuje prywatnie ale na poczekalni trzeba stć i czekać ok 2 godz na wizytę. mało sympatyczny On

pan doktor pomógł mi w wielu moich problemach,budzi zaufanie i jest kompetentny.Jest lekarzem godnym polecenia.

Zdecydowanie nie polecam.Wizyta trwała 5 min, bez wywiadu,nie obejrzał książeczki dziecka, nie dotknął,bo niby już wiedział.A diagnoza zupełnie nie taka!Zapisał krem z ulotki a jak spytałam w czym kąpać to zakreślił na tej samej ulotce następny specyfik. Jak dla mnie porażka!