Medycyna Estetyczna Gdańsk

dr Anita Woźniczko-Wróbel

Dermatolog estetyczny, Pediatra

ul. Kartuska 358B
80-125 Gdańsk

Koszt wizyty jest uzależniony od rodzaju zabiegu. Pani doktor cierpliwa i uprzejma wręcz "do bólu". Efekt w moim przypadku bardzo pozytywny, skóra po tzw IPL bardziej napięta, a włoski w pewnych miejscach przestały odrastać

lekarz Izabela Toporska-Łukaszuk

Dermatolog estetyczny, Medycyna estetyczna

Gabinet Ginekologiczno- Położniczy
Hallera 2a/1a
80-401 Gdańsk

Polecam każdemu bez wyjątku. Leczę się dermatologicznie pod opieką Pani Izabeli i jestem zachwycona. Dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie, poświęca pacjentom dużo czasu. Jest niezwykle uprzejma a atmosfera w gabinecie to coś niezwykłego - wizyty u lekarzy bywają stresujące, a tutaj można poczuć się jak na spotkaniu z dobrą przyjaciółką. Naprawdę ciężko jest dzisiaj spotkać takich lekarzy - kompetentnych a jednocześnie nie wywyższających się, traktujących pacjenta na równi z sobą.

dr Damian Drążewski

Pro-Age Esthetic Gabinet Medycyny Estetycznej
Ul.Dębinki 7D/3
Gdańsk

Korzystałam z rożnych zabiegów u Pana doktora od dwóch lat , zawsze byłam z nich bardzo zadowolona.
Pan Damian wszystkie zabiegi przeprowadza w sposób profesjonalny, doskonale potrafi zniwelować skutki starzenia się skóry. Trafnie doradza, jest kulturalny, konkretny, rozumie potrzeby pacjentek. Nie naciąga, jeśli uzna, że dany zabieg nie poprawi kondycji skóry, nie zlikwiduje problemu, to go odradza, a jeśli jest potrzeba proponuje alternatywę.
Opinia dodana przez: Zadowolona klientka

Anna Butowska-Kurban

Klinika Kurban

80-309 Gdańsk

Zdecydowanie odradzam!
Po zabiegu wypełnienia doliny łez przez 2 miesiące miałam ogromne siniaki, dwukrotnie prosiłam Panią Butowska o pomoc, dostałam jedynie "zalecenie" kupna kremu z witaminą C w gabinecie. Następnie zaczęły mi się tworzyć okropne worki, będąc u dwóch specjalistów, którzy stwierdzili, że to powikłanie po źle wykonanym zabiegu, zgłosiłam się o pomoc do Pani " doktor" zostałam potraktowana bardzo źle i oczywiście nie została mi udzielona pomoc ani zwrot ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Dorota Kozicka

Clinica Dermatologica

80-210 Gdańsk

Profesjonalizm w każdym calu. Pani Dr. miła, budząca od początku spore zaufanie a co najważniejsze dla mnie skuteczna w tym co robi.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Piotr Szlązak

Przychodnia studencka
ul. Zwycięstwa
Gdańsk

Lekarz wyjaśnił na czym będzie polegało leczenie, zapomniał tylko napomknąć o małym szczególiku, a mianowicie, że skutkiem ubocznym leczenia może być grzybica (chodzi o paznokcie). Po leczeniu dr Szlązaka właśnie się jej nabawiłam. Miał mi pomóc, a bardzo bardzo zaszkodził, czym w ogóle się nie przejął. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

lekarz Grażyna Le Blanc

La Peri
Aleja Grunwaldzka 116/2
Gdańsk

Pani wstrzyknęła mi kwas poniżej doliny w łez w nie właściwy śpię. Na jednego oko użyła igły zostawiając w skórze na około minuty i poszła po maść, do drugiego użyła kanioli. Na drugi dzień pojawił się ogromny krwiak które nie zszedł nawet po miesiącu. Wyglądałam jakby ktoś mnie podbił. Pani która nazywa się lekarzem, nie widzi kompletnie swojej winy i uważasz zabieg był prawidłowo wykonany. Nie dość że mam sine ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Iwona Cimaszkiewicz