Medycyna Estetyczna Kraków

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Agnieszka Bronikowska

lek. med. Agnieszka Bronikowska

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Pani doktor moze i jest swietna ale nie miałem okazji sie o tym przekonać. Rankinglekarzy.pl dal ciala po całości. Maila z potwierdzeniem na kiedy mam wizyte potem 2 albo 3 smsy z przypomnieniem jadę na miejsce a tam w przychodni wielkie oczy i zdziwieni wszyscy bo pani doktor na macierzyńskim od 3 miesiecy... 3 !!!!!! No ja.rozumiem ze mógłbym sie nie.dowiedzieć jakby wzięła rano urlop na żądanie ale 3 miechy wpada jej nagle wizyta i nikt na recepcji nie lapie refleksi ze cos jest nie tak? Zreszta rankinglekarzy.pl teznie lepszy żeby tyle.czasu nie konsultować sie z.przychodnią czy wszystko aktualne to tak jakby na pizza portalu wisiała restauracja od 3 miesięcy zamknięta... ehhh szkoda czasu pieniędzy i zachodu

Opinia dodana przez: Maciej Siara
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Krzysztof Aksędowski

lek. med. Krzysztof Aksędowski

Proktolog, Medycyna estetyczna

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.

Opinia dodana przez: Emilia
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są świetne i ciesze się że zdecydowałam się na tej wybór, polecam!

Opinia dodana przez: Kasiaczek

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pani dr Furtak przyjmuje też w CenterMed na Łazarza (obok pogotowia) i uważam, że zasługuje na same pozytywne opinie. Bardzo ciepła i miła osoba, wspierająca swoich pacjentów

Opinia dodana przez: Zofia

dr Klaudia Zwiorek-Czech

Medycyna estetyczna, Flebolog

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Polecam w 100%. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia członków rodziny, którzy korzystali z jej usług. (Miałem do usunięcia wielkiego kaszaka z lewego policzka.) Jako że jestem z okolic Krakowa, umówiłem się na wizytę w Instytucie Face and Body. Pani Klaudia, oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, okazała się także bardzo ciepłą i sympatyczną osobą (podejście do pacjenta- rewelacja!). Jako że mój przypadek był trochę bardziej skomplikowany ( ze względu na rozmiary kaszaka i umiejscowienie na twarzy) Pani Doktor zorganizowała dla mnie i przeprowadziła zabieg w szpitalu w Pyskowicach. Dzisiaj (jestem tydzień po zabiegu) po kaszaku nie ma już śladu, za co jeszcze raz chciałem Pani Doktor bardzo serdecznie podziękować:) Jeżeli ktoś potrzebuje konsultacji chirurgicznej, gorąco polecam Panią Doktor Klaudię, na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Artur Hartwich

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Kraków