Medycyna Estetyczna Kraków

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).

Opinia dodana przez: kaska
Medycyna estetyczna Kraków dr Łukasz Ordynowski

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Najlepszy lekarz jakiego znam - korzystam regularnie ! ogromna wiedza, wyczucie smaku - nie przerysowany efekt !

Opinia dodana przez: Klaudia

lek. med. Paulina Potoczek

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.

Opinia dodana przez: Magda
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Zbigniew Plewa

dr n. med. Zbigniew Plewa

Medycyna estetyczna, Chirurg onkolog

Instytut Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Dermedik
Wybickiego 42/2

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Polecam doktora, wyjątkowo dobry specjalista.

Skopia Estetic Clinic
Josepha Conrada 79
Prądnik Biały, Kraków

Małgosia.
Jestem pod wrażeniem fachowości pani doktor. Skorzystałam już z kilku zabiegów i wszystkie dały oczekiwany , rewelacyjny efekt. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma. Polecam osobom ceniącym profesjonalizm i wysoką jakość usług. Ja z kolejnych zabiegu skorzystam na pewno.

Małgosia.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie

Opinia dodana przez: Ewelina

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pani dr Furtak przyjmuje też w CenterMed na Łazarza (obok pogotowia) i uważam, że zasługuje na same pozytywne opinie. Bardzo ciepła i miła osoba, wspierająca swoich pacjentów

Opinia dodana przez: Zofia

dr Klaudia Zwiorek-Czech

Medycyna estetyczna, Flebolog

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Polecam w 100%. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia członków rodziny, którzy korzystali z jej usług. (Miałem do usunięcia wielkiego kaszaka z lewego policzka.) Jako że jestem z okolic Krakowa, umówiłem się na wizytę w Instytucie Face and Body. Pani Klaudia, oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, okazała się także bardzo ciepłą i sympatyczną osobą (podejście do pacjenta- rewelacja!). Jako że mój przypadek był trochę bardziej skomplikowany ( ze względu na rozmiary kaszaka i umiejscowienie na twarzy) Pani Doktor zorganizowała dla mnie i przeprowadziła zabieg w szpitalu w Pyskowicach. Dzisiaj (jestem tydzień po zabiegu) po kaszaku nie ma już śladu, za co jeszcze raz chciałem Pani Doktor bardzo serdecznie podziękować:) Jeżeli ktoś potrzebuje konsultacji chirurgicznej, gorąco polecam Panią Doktor Klaudię, na pewno Wam pomoże.

Opinia dodana przez: Michał

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Lekarze medycyny estetycznej w mieście Kraków