Medycyna Estetyczna Kraków

wizyta już od 120

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Oho, cała tu rzesza Pań z problemem żylaków. Niestety ze mną nie było inaczej :(. Problem nie tylko wstydliwy,
ale zwyczajnie niebezpieczny! Dlatego postanowiłam rozprawić się z nim jak najszybciej. Szukając dobrego
lekarza trafiłam na wiele poleceń doktora Aksędowskiego. I to był strzał w dziesiątkę. Po laseroterapii moje nogi
nie tylko w koncu dobrze wyglądają, ale także zwyczajnie odpoczywają każdego dnia.
Opinia dodana przez: Emilia
Medycyna estetyczna Kraków dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

dr n. med. Joanna Kuschill-Dziurda

Medycyna estetyczna, Internista

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1

Nie jestem skłonna do pisania opinii w internecie, ale w tym przypadku postanowiłam to zrobić. Korzystałam już z usług wielu specjalistów i muszę przyznać że pierwszy raz spotkałam się z takim przyjęciem. Pani dr to wspaniała kobieta jej największą zaletą jest to, że potrafi umiejętnie dobrać zabieg pod potrzeby pacjenta. Poznałam przyczyny mojego "defektu", a to bardzo ważne dla nas "maluczkich" którzy oddajemy się z ręce lekarza. Efekty zabiegu są ...
Opinia dodana przez: Kasiaczek

Scanmed Universum przy Uniwersytecie Ekonomicznym
Rakowicka 16

Zgadzam się z powyższymi opiniami mówiącymi o profesjonalizmie doktora Dołba- dlugo wahałam się nad zrobieniem sobie botoksu, bo jak czasem widzę zdjęcia celebrytek...ale teraz nie żałuję. Mam gładką twarz bez zmarszczek. Wizyta była przyjemna - miałam dobry kontakt z lekarzem, czułam, że lekarz się mną interesował. Tylko, że ja byłam u doktora w Warszawie, w InMediOn (jak szukałam opinii o nim to widziałam, że pracuje w kilku miejscach).
Opinia dodana przez: kaska

lek. med. Paulina Potoczek

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Jest tak miła i poświęca tak dużo czasu pacjentowi że wizyta u niej jest bardzo przyjemna i skuteczna.
Opinia dodana przez: Magda

Skopia Estetic Clinic
Josepha Conrada 79
Prądnik Biały, Kraków

Małgosia.
Jestem pod wrażeniem fachowości pani doktor. Skorzystałam już z kilku zabiegów i wszystkie dały oczekiwany , rewelacyjny efekt. Zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, w miłej atmosferze. Pani doktor bardzo uprzejma. Polecam osobom ceniącym profesjonalizm i wysoką jakość usług. Ja z kolejnych zabiegu skorzystam na pewno.

Robert Świercz

Medycyna estetyczna, Lekarz rodzinny

Instytut Bielenda Professional

Najbardziej kompetentny lekarz medycyny estetycznej u jakiego byłam. Usta i botox wykonane perfekcyjnie i nieprzesadzone; otrzymałam efekt taki jakiego oczekiwałam.
Ceny rozsądne, Pan Dr nie naciągał (a jest to nagminna praktyka niestety...), taktowny, miły, czułam się bardzo komfortowo. na pewno wrócę i będę polecać koleżankom, pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewelina

Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Pani dr Furtak przyjmuje też w CenterMed na Łazarza (obok pogotowia) i uważam, że zasługuje na same pozytywne opinie. Bardzo ciepła i miła osoba, wspierająca swoich pacjentów
Opinia dodana przez: Zofia

dr Klaudia Zwiorek-Czech

Medycyna estetyczna, Flebolog

Face and Body Institute
Starowiślna 4/1

Polecam w 100%. Trafiłem do Pani Doktor z polecenia członków rodziny, którzy korzystali z jej usług. (Miałem do usunięcia wielkiego kaszaka z lewego policzka.) Jako że jestem z okolic Krakowa, umówiłem się na wizytę w Instytucie Face and Body. Pani Klaudia, oprócz tego,że jest świetnym fachowcem, okazała się także bardzo ciepłą i sympatyczną osobą (podejście do pacjenta- rewelacja!). Jako że mój przypadek był trochę bardziej skomplikowany ( ze względu na ...
Opinia dodana przez: Michał
Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Justyna Kostyra-Grabowska