Medycyna Estetyczna Pawel Antonczak W Województwie: Śląskie

Podolog Sosnowiec dr n. med. Paweł Antończak

Beauty Fit
Jana Kilińskiego 8
41-200 Sosnowiec

Poszukiwałem dietetyka, który podejdzie do moich problemów konkretnie i udzieli mi naprawdę jakościowych odpowiedzi oraz rad. Początkowo się obawiałem, ale teraz wiem, że chcę dalej korzystać z usług, rad i pomocy Pana mgr Antończaka, ponieważ naprawdę zna się na rzeczy i problematyce.

Jakość i ceny usługi, np. porady psychodietetycznej z rozpisaniem diety tygodniowej przez Pana mgr Antończaka jest na bardzo wysokim poziomie, a zarazem łatwości zastosowania i wdrożenia w tryb życia codziennego. Szczególnie bierze się to pod uwagę, gdy człowiek jest zapracowany i czas spędzony w kuchni jest ograniczony do minimum.

Opinia dodana przez: Marcin