Medycyna Estetyczna Warszawa

Medycyna estetyczna Warszawa dr Joanna Dąbrowska-Juszczak

Swiss Medica Gabinet Lekarski
ul. Belwederska 9 lok.4 III piętro
Mokotów, Warszawa

Wykonywałam u dr Dąbrowskiej-Juszczak zabieg botoxu i nawilżenia twarzy. Bardzo podobało mi sie jej podejście do moich problemów ze skórą, miałam wrażenie ze naprawdę chce mi pomóc a nie naciągać na niepotrzebne zabiegi. Przy okazji znalazła na skórze zmianę która jej sie niw spodobała i zaleciła ocenę prez dermatologa co jak sie okazało było strzałem w dziesiątkę bo trzeba było to usunąć. Opinie o pani doktor słyszałam od znajomej która ...
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Gabinet Ginekologiczny "Gyn-Care"
Chodkiewicza 7 lok usł 4

Byłam dzisiaj na wizycie u Pani Doktor, jestem zauroczona. Tak jestem Panią Doktor zauroczona. Podejście do pacjenta super. Na takich lekarzy czekamy. Pani Doktor DZIĘKUJĘ do zobaczenia w maju 2019 r.
Opinia dodana przez: Weronika
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Beata Kociemba

lek. med. Beata Kociemba

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Beauty Derm Europejski Instytut Dermatologii Estetycznej Laserowej i Kosmetyki
ul. Domaniewska 22a lok.6

Pani dr. bardzo pomogła mi z moimi kłopotami skórnymi - blizn już po tak krótkim okresie nie widać :) . Polecam
Opinia dodana przez: wyczi
Medycyna estetyczna Warszawa dr Krzysztof Widerkiewicz

Esmediqua Gabinet Medycyny Estetycznej

lekarz jest bardzo profesjonalny i ma bardzo dobre podejście do pacjenta. a fakt że posiada Certyfikat Lekarzy Medycyny Estetycznej potwierdza jego profesjonalizm ;)
Opinia dodana przez: Marianna
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Piotr Żołnierczyk

dr n. med. Piotr Żołnierczyk

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

wizyta już od 100

Wałowa 5 lok. 9

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Leczę się u niego już 10 lat. Mam endometriozę, ale dzięki doktorowi urodziłam dwoje zdrowych dzieci. Polecam!
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata
Medycyna estetyczna Warszawa dr Agnieszka Bliżanowska

dr Agnieszka Bliżanowska

Medycyna estetyczna, Dermatolog estetyczny

WellDerm Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej
Piękna 44

Kobieta sukcesu po prostu - centrum które stworzyła to po prostu raj dla kobiety. Czasem przed zabiegami w welldermie się konsultuję z panią doktor. Bardzo przyjemna osoba, a wiedzę ma ogromną. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: alicja
Medycyna estetyczna Warszawa lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57

Z wizyty u pana doktora zadowolona byłam tylko raz. Miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy. Efekt był bardzo dobry. Pan doktor otworzył przy mnie oryginalne opakowanie kwasu i wykonał zabieg. Niestety przy kolejnych dwóch wizytach nie wiem, co doktor mi wstrzykiwał (nie było oryginalnego opakowania) Efektu nie było żadnego żadnego. Zareklamowałam więc i ostatni z zabiegów został powtórzony. Choć tym razem byłam zadowolona, to czuję rozżalenie i niesmak. Wydałam sporo pieniędzy za ...
Opinia dodana przez: Aga
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Dorota Kwiatkowska

dr n. med. Dorota Kwiatkowska

wizyta już od 70

Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej PRIMA DERM
ul. Waliców 20

Po 2 operacjach mam brzydka rozlegla blizne. Jestem w trakcie zabiegow leaseroterapii. Pani doktor to bardzo kompetentna osoba, do tego mila i uprzejma (i delikatna). Dokladnie poinformowala mnie o sposobie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych wynikow.

Lekarze medycyny estetycznej w Warszawie