Filtruj terminy

lek. med. Joanna Wiśniewska - Goryń

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 200

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed
Wiktorii Wiedeńskiej 9a lok. U2

2 miesiące temu miałam wykonywaną przez panią doktor w Formmed es korektę powiek górnych. Zabieg przeprowadzany był w znieczuleniu miejscowym. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest bardzo miła i delikatną osobą, a jednocześnie zręcznym i kompetentnym chirurgiem. Przyjemnie sie z nią rozmawia w trakcie zabiegu. Po operacji powieki nie mają nawisików, wyglądają młodziej. Po zabiegu nie miałam praktycznie żadnych siniaków i jeszcze tego samego dnia wróciłam do domu, a po ...
Opinia dodana przez: Maria
Medycyna estetyczna Warszawa dr Maciej Charaziński

dr Maciej Charaziński

ProMediOn Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Warszawa
Kazimierza Wóycickiego 4

W styczniu przeszłam operacje powiększenia piersi przez dr. Charazińskiego.. jestem bardzo zadowolona z efektu.. piersi są piękne, kształtne. Wyglada to rewelacyjnie. Operacja przebiegła bez komplikacji, opieka w klinice na 5. Sama klinika bardzo przyjemna, kameralna.. a mój cudowny Pan doktor.. ahh nic dodać, nic ująć. Dla mnie jest w 100% profesjonalistą z cudownym podejściem do pacjenta.
Gorąco polecam dr Charazińskiego i bardzo się ciesze, ze trafiłam akurat do niego 😊
Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Radzikowska

dr n. med. Elżbieta Radzikowska

Radzikowska Clinic
Domaniewska 34a

Jak najbardziej polecam świetna Pani doktor. Polecam jak najbardziej kliknie, maja świetne podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Kasia
Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę
Medycyna estetyczna Warszawa lek. med. Michał Tarkiewicz

lek. med. Michał Tarkiewicz

Medycyna estetyczna

wizyta już od 70

Medycyna Estetyczna BemoDent
ul.Aleksandra Świętochowskiego 2 lok.18
00-905 Bemowo, Warszawa

Tuz po zabiegu mezoterapii twarzy I rak mialam watpliwosci czy efekt jest adekwatny do obiecanego!
Po miesiącu efekt jest lepszy od oczekiwanego!!! Moja sucha od zawsze skora twarzy jest wygladzona i co najwazniejsze jest nawilzona nawet bezpośrednio po myciu, pomimo mroznej pogody. Zginęły mimiczne zmarszczki wokół ust!! Super efekt rownież na dłoniach. Są wyraźnie odmłodzone. Zwykle,szczegolnie zima, po myciu rak nakladalam tony kremu bo skora aż pękala.. Teraz nie ...