Ładnych kilka lat temu byłem, łuszczyca zaleczona z długim okresem remisji. Obecnie od 2 lat chodzę do innego lekarza przy podgórskiej i niestety efekty mizerne. Niebawem wracam do Pani Piaseckiej:). Jest osobą w tematyce zarówno tej bieżącej bardzo obeznana, bardzo kompetentna osoba. W mojej rodzinie inni również bardo zachwalają.

Przesympatyczna pani doktor .Naprawdę wysokiej klasy specjalista dermatolog ,a kultura osobista wzorcowa .

Bardzo miła i sympayczna Pani doktor. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, mimo bardzo wielu pacjentów czekających w poczekalni. Gruntownie mnie przebadała, wytłumaczyła wszystko dokładnie. Naprawdę świetny lekarz.

Super kobitka! Mimo całego tłumu przyjętych pacjentów, bardzo cierpliwa, miła i uprzejma. Skierowanie bez niczego. Pytana o zabiegi w jej prywatnym gabinecie poleca państwową służbę zdrowia. Zainteresowana nowinkami medycznymi. Absolutnie nie naciąga na drogie leki, czy wizyty w jej prywatnym gabinecie. Polecam każdemu. Gdyby większość konowałów taka była ...

Bardzo dobry lekarz. Od 12 lat nikt nie potrafił zdiagnozować poprawnie tego co mi DOLEGA. Pani doktor już na pierwszej wizycie dobrała mi odpowiednie leki i po 2 dniach ich stosowania w końcu poczułam się "jak człowiek" :) Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor baaaardzo dziękuję. Polecam z całego serca.

Świetna lekarka zaangażowana w swoją pracę, bardzo kulturalna i uprzejma, odpowiada na wszystkie pytania, lekarz godny polecenia.

wyleczona od jednego razu grzybica paznokci

wyleczona od jednego razu grzybica paznokci

lekarz godny zaufania i polecenia bardzo fachowa i sumienna bardzo mila

lekarz godny zaufania i polecenia bardzo fachowa i sumienna bardzo mila

Niestety stosowanie drogich leków i polecanie pewnych aptek może nie podobać się pacjentom. Poza tym nie uzyskałem dostatecznej pomocy, byłem zbywany słowami, że "tak musi być" bez żadnych badań lek podawane "na oko", nietrafiona antybiotykoterapia,zza szpitala zakaźnego trafiłem do szpitala:/

To najlepszy dermatolog u jakiego byłem. Jedyny, który podszedł do mojego problemu w sposób rzeczowy i profesjonalny i jedyny lekarz, który pomógł mi SKUTECZNIE w leczeniu

Wciąż poszukujesz "Wenerolog Toruń"?

Akson
Rakowicza 4