lekarz Melika Bel Hadj Hamida

Pani Melika jest fantastycznym lekarzem. Wielokrotnie trafnie zastosowała leczenie. Nie stosuje automatycznie antybiotyków i leczenie przynosi efekty. Jest bardzo miła i wszystko wyjaśnia, w trakcie leczenia też można się z nią skontaktować. Szkoda że już stacjonarnie nie mogę do niej zachodzić bo jestem w innym mieście. Bardzo dziękuję za pomoc i serdecznie Panią doktor pozdrawiam.

Pani Doktor jest bardzo kompetentną lekarką. Wnikliwie przeprowadziła wywiad, udzieliła wskazówek co do leczenia, pamiętając o wszystkich aspektach leczenia, nie tylko farmakologicznego. Bardzo miła, empatyczna, cierpliwa doktor. Przy takich lekarzach szybciej wraca się do zdrowia.

Kompetentna i bardzo rzeczowa Pani doktor. Robi szczegółowy wywiad. Bardzo dobrze dobiera leki.Dokladnie tłumaczy. Polecam Panią doktor, wzbudza pełne zaufanie co dla mnie jest bardzo ważne.

Had an arranged call with doctor in English. After our short conversation, I asked her if she could upload list of meds in the system in English. Her response was that we are in Poland and it will be uploaded in Polish. I find it very racist and xenophobic since I specifically indicated that I do not speak/understand Polish. I hope nobody faces same situation going forward. However, not surprised at all, Medicover never cared about quality of doctors and customer service. I will be raising this internally with HR as well.

Świetny lekarz! Pani doktor podczas teleporady poświęciła mi mnóstwo czasu, wszystko dokładnie wyjaśniła, podeszła całościowo do problemu (biorąc nawet pod uwagę zdrowie domowników, z którymi przebywam), wszelkie sugestie były przemyślane i rzeczowe Polecam! Czuję się zdrowa już na myśl, że to ten lekarz mnie ma pod opieką.

Polecam! Czuję się zdrowa już na myśl, że to ten lekarz mnie ma pod opieką.

Fantastyczna Pani lekarz. Serdeczną i kompetentna. Konkret. Zawsze mi pomogła i trafiała diagnozą j leczeniem w sedno. Dziękuję i pozdrawiam.

Najlepszy lekarz, jakiego w życiu spotkałam. Pamięta pacjentów i historię ich chorób, łączy fakty pozornie niezależne; świetnie diagnozuje, nie przepisuje od razu antybiotyków, tylko szuka łagodniejszych rozwiązań, pilnuje wizyt u innych specjalistów. Jest najlepsza! Zniknęła z medicoveru i szukam innych miejsc nawet, jeśli będą płatne. Pani doktor prowadziła mnie przez lata i świetnie na tym wyszłam. Mam do Niej pełne zaufanie.

Bardzo miła i uprzejma, wyjaśniła wszystko w prosty i jasny sposób. Odbyłem juz kilka wizyt i porad. Bez zmian, tak samo profesjonalnie i przyjemnie.

Pani Doktor, choć z pozoru jest szorstka w obyciu to swoją kompetencją, wiedzą oraz szerokim oglądem na dany problem przebija wielu znanych mi lekarzy Internistów. Nie skupia się jedynie na objawach, zawsze szuka głębiej i zależy jej na rozwiązaniu problemu, a nie tylko na jego zamaskowaniu toną leków. Jest bardzo ostrożna, nie szasta antybiotykiem na prawo i lewo, potrafi doradzić skuteczne metody zastępcze leczenia wielu dolegliwości. Jeżeli dany problem wykracza poza jej kompetencje - zawsze kieruje do właściwego specjalisty. Interesuje się pacjentem - nie jest to lekarz, który "odklepie" wizytę czy teleporadę. Mam do niej pełne zaufanie nawet w tak newralgicznym okresie, jakim jest ciąża. Mam nadzieję, że chory system opieki zdrowotnej nie zniszczy powołania Pani Doktor i będę miała okazję skorzystać kiedyś z jej szerokiej wiedzy również w przypadku ewentualnego leczenia mojego dziecka.

Bardzo nieuprzejma lekarka. Wyniosła i złośliwa. Czułam się jak w czasach PRL. Lekarza nie można bać, a tej pani się bałam. Zła energia i widać, że nie lubi ludzi i czuje się od pacjentów lepsza. To co mogę powiedzieć na plus, to fakt, że jest kompetentna i ma dużą wiedzę.