Mezoterapia

Medycyna estetyczna Warszawa dr n. med. Elżbieta Podgórska

Elesthetic Clinic Dr n. med Elżbieta Podgórska
Dereniowa 2/3

Polecam Panią Podgórską !!! bardzo miły i uprzejmy lekarz, wnikliwie mnie zbadała, szczegółowo dopytywała m.in. o sposób dbania o skórę, jedzenie itd. byłam już dwa razy na konsultacji gdzie jestem w trakcie leczenia i widzę postępujące efekty! Uśmiech mi się pojawia na ustach bo poprzednio 6 mcy kuracji u innego lekarza nie zdziałało tyle, co po nieco 2 m-cach u Pani Podgórskiej.

Medycyna estetyczna Kraków lek. med. Małgorzata Ornatowska

BONA DEA Klinika Medycyny i Ginekologii Estetycznej
Wodociągowa 47
30-032 Krowodrza, Kraków

Jestem pacjentką p. doktor od ponad roku i zamierzam nią zostać przez kolejne lata. Nie oczekuję cudów i gruszek na wierzbie ale rzetelnej wiedzy i zdrowego rozsądku, zwłaszcza tam, gdzie mnie samej trudno o obiektywizm. Wszystkie zabiegi, którym się poddałam zostały wykonane z dbałością o moje zdrowie i z zachowaniem najwyższej staranności ze strony p. doktor. Na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze otrzymałam wyczerpującą odpowiedź. Nigdy nie zaobserwowałam znużenia czy irytacji na twarzy p. Ornatowskiej, po zabiegu zawsze odpisuje na sms-y z pytaniami lub oddzwania. Nie tylko nie "wciska" zabiegów ale wręcz od niektórych odwodzi, mówiąc uczciwie, że przy takim problemie efekt będzie mniej niż marny. Za to cenię pani Małgorzatę Ornatowską - za wiedzę, skromność i wyjątkową uczciwość.

Opinia dodana przez: Marta
Medycyna estetyczna Mielec lek. med. Aleksandra Szczepańska

Akademia Medycyny Estetycznej dr Szczepańska
Słowackiego 3
39-300 Mielec

Bardzo profesjonalna Pani doktor. Potrafi świetnie doradzić i dobrać odpowiedni zabieg w czasie konsultacji. Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonej terapii, a efekty przerosły moje oczekiwania! Polecam!

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 22 Sie o 10:00. Sprawdź inny.
Wenerolog Warszawa lek. med. Łukasz Preibisz

lek. med. Łukasz Preibisz

Wenerolog, Medycyna estetyczna

Klinika medycyny estetycznej PREIBISZ SkinDoctors
Jana Nowaka -Jeziorańskiego 51 lok. U9

Bardzo dobry lekarz! Nie wiem dlaczego poniżej są takie opinie, mnie wyleczył z trądziku, a inni lekarze przez kilka lat nie potrafili tego zrobić. Mam teraz naprawdę świetną skórę, blizny są zmniejszone, po krostach w końcu nie ma śladu. Długo męczyłam się z ropnymi torbielami, bolącymi podskórnymi krostami itd. Pan dr Preibisz bardzo mi pomógł i chyba do końca życia będę mu za to wdzięczna, bo trądzik zmienił moje życie w koszmar. Nigdy nie było przypadku, żebym musiała czekać na pana doktora długo, a chodziłam do niego regularnie, przez ponad pół roku. Zaznaczam wszystko na 5, bo nie mam do czego się przyczepić!

Opinia dodana przez: Kasiak
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Dziękuję Pani Doktor za wieloletnie ratowanie i odratowanie resztek mojego marnego uzębienia. Efekty świetne, zarówno zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalizm w każdym calu, wielka kultura osobista i spokój udzielający się pacjentowi w trudnych chwilach oraz osobowość i fachowość budzące zaufanie. Nawet u takiego weterana jak ja. Po wcześniejszych przejściach z innymi lekarzami ( pewnie chcieli dobrze, ale nie zawsze wychodziło- z niedostatku wiedzy, chęci czy możliwości sprzętowych ) nie liczyłam na nic dobrego, a spotkało mnie wielkie szczęście, ze trafiłam na Panią Doktor.
Oszczerstwa łatwo wypisywać, a podłych i zawistnych ludzi nie brakuje. Na szczęście takie umiejętności i zaangażowanie na rzecz pacjenta obronią się same.
Ceny jak ceny - w Polsce przynajmniej 5 razy niższe niż w Stanach. Każdy ma wybór, może pójść do gabinetu, w którym pracuje się na tanich materiałach. Ja wiele lat temu popełniłam taki błąd - nie polecam.
Uprzedzam potencjalne ataki i pomówienia padalców: nie jestem rodziną ani opłaconym klakierem, a jedynie wdzięcznym, wymagającym i upierdliwym często pacjentem :)

Medycyna estetyczna Warszawa dr Aleksandra Jagielska

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Medycyna estetyczna Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Medycyna estetyczna, Chirurg plastyczny

Aestetica Chirurgia Plastyczna dr Jacek Jarliński
lokal 2, Żelazna 54
53-429 Wrocław

jestem zadowolony i z podejścia lekarza do pacjenta jak i wykonanego zabiegu i pomocy około medycznej jaka mi była udzielana. Kompleksowo, konkretnie i profesjonalnie stąd ta opinia dla innych. Dziękuję raz jeszcze!

Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg plastyczny Kraków lekarz Robert Małek

Chirurg plastyczny, powiększanie piersi, botoks korekcja nosa - Chirurgia plastyczna Robert Małek
Tuchowska 6B/5

Witam wszystkich forumowiczów.

Dziś mija 16 dni od mojej korekty nosa. Jako, że sama szukałam wielu odpowiedzi w internecie, na forach, poszukując odpowiedniego lekarza, pomyślałam, że było by fajnie jakby był ktoś kto opisał całą swoją „przygodę”, bo sama bym chciała przed swoją operacją coś takiego przeczytać ;-)

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój nos od zawsze był garbaty. Tzn może nie od zawsze, ale na pewno od okresu dojrzewania. Obecnie mam 25 lat. Nos przeszkadzał mi bardzo, ale jako, że ( i nię będę skromna ) jestem ładną dziewczyną, nadrabiałam z innych stron. Moja siostra miała odstające uszy kiedyś, bardzo to przeżywała, a mnie tez mój nos denerwował bardzo, ale ja byłam jakoś silniejsza i mówiłam: „ jestem jaka jestem, akceptuje siebie, bla bla… „ ale chyba sama sobie to tylko wmawiałam, bo nie było tygodnia gdy bym o tym nie myślała.Moja siostra miała operacje 8 lat temu, rodzice bardzo się stresowali, a ja nie chciałam im dokładać jeszcze tego ze swojej strony, a wiadomo też koszty są spore. I tak jakoś mijały lata, ja „udawałam” silną przed innymi, a nawet i przed samą sobą, nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo mnie to bolało i dokuczało.
Wyjechałam na studia, wtedy zaczęłam intensywniej o tym myśleć, tym bardziej, że studiowałam stomatologię, i pogłębiałam wiedzę o zabiegach. Poznałam mężczyznę mojego życia, który jak twierdzi nie zwracał uwagi na mój nos, dla niego był normalny ( jakbym mu o moim kompleksie nie powiedziała, pewnie by nawet nie zauważył – eh faceci ). To właśnie on uświadomił mi, jak bardzo to przeżywam – i nie to, że on dążył do mojej zmiany wyglądu czy cos, ale to on ukazał mi, ze sama próbuje kryc się za moja twarda skorupą, nie pokazując innym, jak mi to przeszkadza, a w rzeczywistości nie moge coraz bardziej ścierpieć mojego nosa ( ale to pewnie standard u tych z takim kompleksem ). Na studiach poszłam na jedną konsultacje we Wrocławiu, ale na tej konsultacji dr bardziej przekonywał mnie, że jest ok, żeby zostawić, bla bla.. niż na tym, by zrozumieć to co ja czuję. I nie chodzi o to, żeby mnie nakłaniać do zrobienia tego. I w sumie skutek był taki, że kolejne 2 lata męczyłam się i zastanawiałam się „robic- nie robic”. A może to i dobrze, że tak wyszło, bo trafiłam w ręce dr Małka.

Skonczyłam studia. Wrociłam do siebie, i nie szukałam już lekarza we Wrocławiu, a skupiłam się na Krakowie, jako, że bliżej mojego miejsca zamieszkania. Szukałam na forach. Były wahania, dni lepsze i gorsze. Dni, gdy sama sobie wmawiałam, ze się sobie podobam i dni, gdy nawet inni potrafili zwrócić uwagę na nos.

I padła decyzja – jadę na konsultacje do dr Małka. Powiem tak, pierwsze wrazenie, nie było za mile. Dr wydał mi się troche oschly. Oglądnął nos, spytał czy jestem pewna. Nie odradzal, nie przekonywał, ale teraz z perspektywy czasu, mysle, że to było dobre, bo on sam nie zasugerowal mi tej operacji, a ja sama była na nią zdecydowana. Umówiliśmy na operacje w Klinice Estetika Nova, już za miesiąc od konsultacji. Hurra! Będę miała nowy nosek! ;-) ale teraz z kolei przychodziły wątpliwości, czy aby na pewno, czy to tamto. Ale raz kozie śmierć i wolę żałować, ze cos zrobiłam, niż ze tego nie dokonałam. Przed operacja wiadomo – duzo badan krwi, EKG, zdjecie pluc.

Wzięłam 3 tygodnie urlopu. I przyszedł ten dzien – jechałam na operacje " tzn na korekte nosa "
Dotarlam do kliniki, już leżała tam dziewczyna, która 2h wczesniej tez miała robioną korektę nosa. Powiedziała mi, że nie jest tak zle i życzyła powodzenia :-)

Operacja przebiegla chyba ok. Znieczulenie ogolne, intubacja ( która w sumie chyba się anestezjologowi nie udala zbytnio, gdyz potem przez tydzień nie mogłam połykać nic, bo mialam wielkiego krwiaka w okolicy języczka w gardle, ale cóż zdarza się ). Ale to był tylko jedyny ból, jakiego doświadczyłam. Po operacji nic nie bolało, ani jednej tabletki nie wzielam. Było super, tylko ten dyskomfort, gdyz przez 3 dni trzeba oddychac tylko ustami, bo w nosie jest tamponada, a na nosie gips ;-( Na drugi dzien po operacji, zaczelam mieć since pod oczami, które z biegiem czasu znikały. Po 3 dniach dr obejrzał nos, wyjął tamponadę i już można było oddychać nosem – co za ulga :-) ale gips na nosie pozostaje jeszcze 2 tygodnie, plus pozniej na noc przez dłuższy czas. W każdym bądź razie po operacji czulam się swietnie!! Za 10 dni kontrola( tzn przedwczoraj ), wszystko ok., zobaczyłam swój nosek – piekny, bez garba!! Ale strasznie opuchnięty, jak u Mikołaja, i taki „nie mój”, zdrętwiały. To otępienie nosa i ta opuchlizna może nawet kilka miesięcy schodzic, az będę mogla zobaczyc efekt koncowy.

Ale już dzis mogę powiedziec, ze nie zaluje, jest dumna z siebie! I bardzo ciesze się z wyboru lekarza, jako, że dr okazał się bardzo miłym i sympatycznym :-) Poza tym dr przez 18 lat, zanim zrobił specjalizacje z chir.plast. pracował jako chirurg ogólny, wiec doswiadczenia ma sporo, i to widac. Tak wiec polecam go serdecznie!! ;-)

W razie jakichkolwiek pytan, to mój mail orwawaisak@op.pl Odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam wszystkich szukających odpowiedzi. :-)

Opinia dodana przez: kopciuszek orwawaisak
Wolny termin: 20 Sie o 11:00. Sprawdź inny.

lekarz Mariola Sztogryn

Stomatolog, Medycyna estetyczna

AestheticA
Kleszczowa 18

Bardzo serdecznie polecam panią Doktor. Bardzo profesjonalnie prowadzone leczenie i daje opis leczenia. Poświęca czas pacjentowi i zachowuje cierpliwość.

Opinia dodana przez: Agnieszka