dr n. med. Michał Adamski

Badanie USG było dokładne, lekarz w trakcie informował co na nim widzi, dał wskazówki dotyczące dalszego leczenia. Dodatkowo był bardzo uprzejmy i miły, co również jest bardzo cenne. Super!

Świetny lekarz. Uratował życie mojej mamie wykrywając torbiel na jajniku, czego poprzedni lekarze wykonując USG nie widzieli. Jako swoje doświadczenia mogę przytoczyć drobny zabieg oraz rutynowe badania, w trakcie których był bardzo delikatny. Lekarz wzbudza respekt, ale jest bardzo życzliwy a nawet dowcipny. Bardzo polecam

Bardzo polecam

prowadziłam u dr Adamskiego ciąże od samego początku (lux med Warszawa). Lekarz jest arogancki, niechętnie odpowiada na pytania, których przy 1 ciąży jest sporo. Niecierpliwi się i okazuje to bez ogródek. Brak wsparcie nie jest jednak największym problemem- dr niedelikatnie bada. Badania są bolesne. Spodziewałabym się tego o 3 w nocy na ostrym dyż w prowincjonalnym szpitalu, ale nie w prywatnej placówce. Zmieniłam lekarza.

Nie polecam. Stracilam klejną ciaże w 12 tygodniu, a dr Adamski tylko rozłożył ręce.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Prowadzę ciążę u dr. Adamskiego i nie zdarzyło mi się, abym wyszła niezadowolona z wizyty. Zawsze wszystko dokladnie sprawdzi, zbada, wytłumaczy. Może niewielkim minusem jest to, że jest nieco zdystansowany, ale w końcu nie przychodzą do lekarza na pogawędki :) Uważam, że jest godny polecenia.

Uważam, że jest godny polecenia.

Wydaje się kompetentny i wszystko tłumaczy ale wygląda na to że chce naciągnąć pacjentów na dodatkowe koszty. Zaleca wykonywanie zabiegów nie informując klientów że są one dodatkowo płatne. O opłacie dowiedziałam się dopiero po wykonaniu zabiegu. Teraz dr Adamski pracuje w lux medzie w Warszawie