Lekarz godny polecenia!!! Jest to moja pierwsza ciąża co wiąże się z ilością pytań zadawanych z mojej strony ;) Za każdym razem kiedy zadaje mu jakiekolwiek pytanie i opisuje swoje samopoczucie prowadzi ze mną rozmowę, zadaje dodatkowe pytania - nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko, dla nas wydaje się to normalne a dla lekarza bardzo ważne przy stawianiu diagnozy. Któraś z Pań poniżej napisała, że nie miał dla niej czasu i cała wizyta nie przebiegała tak jak powinna, nie zgadzam się z tą opinią a wręcz przeciwnie. Lekarz zawsze ...

Lekarz godny polecenia!!!
Jest to moja pierwsza ciąża co wiąże się z ilością pytań zadawanych z mojej strony ;) Za każdym razem kiedy zadaje mu jakiekolwiek pytanie i opisuje swoje samopoczucie prowadzi ze mną rozmowę, zadaje dodatkowe pytania - nie zawsze jesteśmy w stanie powiedzieć wszystko, dla nas wydaje się to normalne a dla lekarza bardzo ważne przy stawianiu diagnozy. Któraś z Pań poniżej napisała, że nie miał dla niej czasu i cała wizyta nie przebiegała tak jak powinna, nie zgadzam się z tą opinią a wręcz przeciwnie. Lekarz zawsze ma dla mnie czas "o każdej porze dnia i nocy" mogę zadzwonić, a to bardzo ważne. Dodam, że to jest mój 2 lekarz prowadzący obecną ciążę, ponieważ poprzedni poprzedni był nastawiony raczej na zyski niż na opiekę. Dzień po wizycie u 1 lekarza trafiłam na oddział do Dr. Bachanka z zagrożeniem przedwczesnego porodu i na szczęście zajął się mną ten lekarz, bo niestety byli lekarze których na obchodzie nie interesował stan mojego zdrowia i samopoczucia oraz dolegliwości jakie miałam.
Krótko mówiąc polecam tego lekarza!!!
Miły, sympatyczny, delikatny i podchodzący do każdego przypadku indywidualnie.
POLECAM !!!!

Doktor Michał Bachanek - wspaniały człowiek, genialny lekarz! Dzięki szybkiej diagnozie i trafnej antybiotykoterapi Pan Doktor uratował życie mi i mojemu dziecku. Mimo, iż ciąża musiała być przerwana w 33 tygodniu po 6 tygodniach walki w szpitalu jesteśmy z synkiem w domu cali i zdrowi! Będziemy wdzięczni do końca życia Panu Doktorowi za opiekę i ciepłe słowo w trudnych chwilach. Każdej kobiecie, a w szczególności przyszłej mamie, serdecznie polecam opiekę Pana Doktora. Małgosia O. z mężem i Kubusiem

Doktor Michał Bachanek - wspaniały człowiek, genialny lekarz!
Małgosia O. z mężem i Kubusiem

Dr Bachanek prowadził dwie moje ciaże. Jest bardzo dobrym profesjonalnym lekarzem,a przy tym ciepłym i serdecznym człowiekiem. Polecam tego lekarza kazdej przyszłej mamie z czystym sumieniem :)

Dr Bachanek prowadził dwie moje ciaże.
Polecam tego lekarza kazdej przyszłej mamie z czystym sumieniem :)

Moja córka ma już trzy lata i gdybym znowu była w ciąży to na pewno pod "okiem" dr Bachanka. Od początku ciąży chodziłam regularnie na wizyty do tego lekarza i polecam Go każdej kobiecie. Gdy miałam jakiekolwiek wątpliwości odbierał moje telefony nawet zagranicą podczas urlopu. Mój poród odbył się również w obecności dr Bachanka i trwał z Jego pomocą 30 minut. To bardzo profesjonalny, młody i życzliwy mężczyzna. Często słyszałam od kobiet, że po przeżyciach związanych z porodem nie zdecydują się na drugie dziecko, a ja wręcz przeciwnie wspominam bardzo dobrze swój poród i jeśli doczekam się kiedyś syna to wiem jakie nosiłby imię....

Raczej nie polecam tego lekarza, to że jest miły i uprzejmy nie świadczy o jego kompetencji, z praktyki wiem, że jest wręcz odwrotnie, takim zochowaniem nadrabiają swoją niekompetencje. Moja pierwsza wizyta w 8 tyg. ciąży była ekspresowa, nawet mnie nie zbadał, a wywiadu praktycznie nie było. Akurat ta ciąża była moją 3,a z pierwszą miałam negatywne doświadczenia, więc nawet o nic nie spytał. Oczywiście opóznienie było ok 40 min., więc uważajcie dziewczyny traktuje nas powierzchownie, a nadrabia swoją uprzejmością. Uwierzcie kompetentni lekarze częściej bywają szorstcy, ale stawiają trafne diagnozy (przekonałam ...

Moja pierwsza wizyta w 8 tyg. ciąży była ekspresowa, nawet mnie nie zbadał, a wywiadu praktycznie nie było. Akurat ta ciąża była moją 3,a z pierwszą miałam negatywne doświadczenia, więc nawet o nic nie spytał. Oczywiście opóznienie było ok 40 min., więc uważajcie dziewczyny traktuje nas powierzchownie, a nadrabia swoją uprzejmością. Uwierzcie kompetentni lekarze częściej bywają szorstcy, ale stawiają trafne diagnozy (przekonałam się na własnej skórze)

Moja ciąża nie była problematyczna jednak podejście był bardzo indywidualne. Z całego serca polecam Pana Bachanka jest świetny. Jedyny minus był taki że czasami miał poślizg.(zaznaczam że tylko kilka minut)Absolutnie cudowny lekarz, który wyjaśniał dokładnie wszelkie wątpliwości. Jeśli kolejna ciąża to tylko u niego :)

Wspaniały lekarz, delikatny znający sie na swojej pracy prowadzenie ciąż wspominam cudownie.

Świetny lekarz. pamieta co sie do niego mwilo nawet na po pierwszej wizycie. nigdy sie nie spieszy. tlumaczy jesli sie ma watpliwosci. Serdecznie poleam

Wspaniały lekarz. Odpowiada na wszystkie pytania (nawet te oczywiste). Zawsze uśmiechnięty, z niebywałym poczuciem humoru, życzliwy, dokładny i przesympatyczny. Delikatny, z powołania!

Bardzo sympatyczny, rzeczowy i delikatny. Niestety spóźnia się nawet kilkadziesiąt! minut, przez co musi nadrabiać z czasem i ma mniej czasu dla pacjentki niż jest to potrzebne.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana