Takich lekarzy niestety brakuje. Nik się tak nie zainteresował moja chorobą jak Pan doktor. Polecam wszystkim

Uratował życie mojej koleżanki.Która chodziła do kilku lekarzy i żaden nic nie zauważył.Po wizycie u P.Bieleckiego który skierował pacjentkę na konkretne badania stwierdzono guza na prawym plucu.Cale szczęście ze był czas na operacje.Pozdrawiam

jes to lekarz bardzo wiarygodny i godny polecenia w swojej dziedzinie.

jes to lekarz bardzo wiarygodny i godny polecenia w swojej dziedzinie.

Ten lekarz absolutnie nie nadaje się do pracy z dziećmi,nie ma cierpliwości ani delikatności w sobie,dziecko u niego w gabinecie musi siedzieć bez ruchu,teksty padają od niego jak się dziecko ruszy ,,To nie plac zabaw,, i.t.p.Absolutnie nie polecam go żadnej mamie z dzieckiem.Co do badania dziecka ,podchodzi aby sztukę zaliczyć a nie małego człowieka.U niego wizyta trwa 5min.dosłownie.Może dlatego że publiczna!!!

LEkarz, który posiada ogromna wiedzę i bogate doświadczenie.Mamy do niego pełne zaufanie, zawsze cierpliwie odpowie na każde zadawane pytanie a co najważniejsze moja córeczka uwielbia do niego chodzić (wcześniej gdy słyszała ,że wybieramy sie do lekarza reagowała płaczem) więc i podejście do dzieci ma bardzo dobre. szkoda tylko, że nie ma Go na słubiskim oddziale.

Pan doktor jako pierwszy wykrył umnie astmę i zastosował właściwe leczenie dzieki czemu czuje się znacznie lepiej. Ponadto jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjetów,cenię sobie jego fachowość.Pozdrawiam Pana Doktora.

Pan doktor jako pierwszy wykrył umnie astmę i zastosował
właściwe leczenie dzieki czemu czuje się znacznie lepiej.
Ponadto jest bardzo miły i uprzejmy dla pacjetów,cenię sobie jego
fachowość.Pozdrawiam Pana Doktora.

CIESZĘ SIĘ ,ŻE MOJ WYBOR PADL WLASNIE NA PANA DOKTORA- MOGE SPAC Z CZYSTYM SUMIENIEM WIEDZAC,ZE ZDROWIE MOJEGO SKARBKA ZAWIEZYLAM DOSWIADCZONEMU LEKARZOWI.

Nasz ukochany doktor, którego uwielbia mój synek a ja jako jedynemu ufam.

Nasz ukochany doktor, którego uwielbia mój synek a ja jako jedynemu ufam.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Słubice"?

Sienkiewicza 50a

ZDROWIE